کد خبر : 13713

حوادث | گاز گرفتگی

مرگ مشکوک خانوادگی | بوی تعفن پرده از مرگ ۳ عضو خانواده تهرانی برداشت!

اهالی یک ساختمان، بوی تعفن مشکوکی که از یک واحد به مشام می‌رسید را به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ گزارش کردند؛ ماموران پلیس راهی محل حادثه شدند و پس از بازکردن درب خانه با اجساد زن و مرد جوان به همراه یک پسربچه ۷ ساله مواجه شدند!

مرگ مشکوک خانوادگی | بوی تعفن پرده از مرگ ۳ عضو خانواده تهرانی برداشت!

به گزارش ستاره پارسی: ساعت 18 روز چهارشنبه بیست و ششم بهمن ماه، اهالی یک ساختمان در محله جوادیه بوی تعفن مشکوکی که از یک واحد به مشام می‌رسید را به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 گزارش کردند که با اعلام این خبر، ماموران پلیس راهی محل حادثه شدند و پس از بازکردن درب خانه با اجساد زن و مرد جوان به همراه یک پسربچه 7 ساله مواجه شدند که براثر گازگرفتگی فوت کرده بودند.

 

بدین ترتیب متخصصان پزشکی قانونی، تیم تشخیص هویت پلیس آگاهی و عوامل آتش نشانی شهرداری تهران با دستور محمد جواد شفیعی؛ بازپرس ویژه قتل شعبه پنجم دادسرای امور جنایی، پای در خانه موردنظر گذاشتند.

 

تیم تحقیق پس از بررسی‌های تخصصی در محل حادثه پی بردند، بخاری غیراستاندارد که داخل خانه قرار داشته باعث گازگرفتگی این خانواده 3 نفره شده است و تیم تشخیص هویت پلیس آگاهی زمان مرگ 3 متوفی را چند روز قبل از اعلام کردند.

 

 با دستور محمدجواد شفیعی؛ بازپرس ویژه قتل شعبه پنجم دادسرای امور جنایی، اجساد برای معاینات دقیق‌تر به پزشکی قانونی منتقل و خانه موردنظر تا اطلاع ثانوی پلمب شد.

 

/منبع: تسنیم

ارسال نظر

آراد برندینگ
راک ایران
آی پوتِیتو
سیر آنلاین
محیا کابل
تیکُل موتور اُیل
ونداد روفرشی
مای ریمل
آی زالو
باربری تاپ