کد خبر : 13817

احسان علیخانی

آیا احسان علیخانی ممنوع الخروج شده است یا به کشور دیگری مهاجرت کرده است؟

مجری معروف تلویزیون، احسان علیخانی، به دلیل شهرت و جاذبه‌ای که برای بسیاری از مردم دارد، همواره در مرکز توجهات قرار دارد. احسان علیخانی از دیرباز مورد توجه رسانه‌ها و عموم مردم قرار داشته است. اما اخیرا، با پدیدار شدن حواشی جدید، خبرهایی از این مجری پرطرفدار منتشر نشده است. احسان علیخانی حدود یک سال است که در رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی، اخباری از او به گوش نمی‌رسد. این اتفاقات، مسئله‌ای جدید برای احسان علیخانی به شمار می‌روند. در این خبر، به حاشیه‌ی جدیدی که به دنبال احسان علیخانی ایجاد شده، پرداخته می‌شود.

آیا احسان علیخانی ممنوع الخروج شده است یا به کشور دیگری مهاجرت کرده است؟

به گزارش ستاره پارسی به نقل از ایسنا: احسان علیخانی، که پس از حضور در برنامه "جوکر" و توقف همکاری با تلویزیون، در هیچ برنامه تصویری حاضر نشده، حالا با گزارشاتی درباره مهاجرتش در برخی رسانه ها مواجه شده است.احسان علیخانی که قبلا با تولید برنامه های "عصرجدید" و "ماه عسل" در تلویزیون شناخته می شد، پس از مدتی به شبکه نمایش خانگی رفت و برنامه "جوکر" را برای یکی از پلتفرم ها ساخت. در پایان "جوکر"، خبری از او در رسانه ها منتشر نشد تا اینکه زمزمه هایی درباره مهاجرتش به گوش رسید. 

 

 

در بازه زمانی اخیر، مسوولان شبکه صداوسیما هیچ تصمیمی در مورد ادامه همکاری با احسان علیخانی اعلام نکرده اند و هنوز نمی‌توان به پایان این همکاری پس از حواشی برنامه‌های پرخرج مانند "عصر جدید" نهایتاً رسید. در حال حاضر نیز، نمی‌توان به صورت قطعی تایید کرد که آیا احسان علیخانی دارای برنامه جدیدی برای ساخت برای شبکه نمایش خانگی یا صداوسیما است یا خیر. 

 

احسان علیخانی

 

اما در متنی که در فضای مجازی منتشر کرده، علیخانی ادعا کرده که اخبار منتشرشده درباره مهاجرتش نادرست است و در عین حال از حضورش در خوی و کمک به مردم زلزله زده خبر داده است. وی از اوایل مهرماه ممنوع الخروج شده و تا کنون همچنان این ممنوعیت برای او ادامه دارد

 

ارسال نظر

نظرات کاربران
  • ناشناس

    بهترین مجری احسان علیخانی

آراد برندینگ
راک ایران
آی پوتِیتو
سیر آنلاین
محیا کابل
تیکُل موتور اُیل
ونداد روفرشی
مای ریمل
آی زالو
باربری تاپ