کد خبر : 14038

خوادث | حادثه تلخ | کشف جسد | کشف جسد زن معلول

حادثه‌ تلخ برای خواهر و برادر جوان | کشف جسد زن معلول در خانه

با کشف جسد دختر معلول در خانه‌ای در شرق تهران، تحقیقات تیم جنایی درباره این پرونده آغاز شد.

حادثه‌ تلخ برای خواهر و برادر جوان | کشف جسد زن معلول در خانه

به گزارش ستاره پارسی: روز گذشته زن جوانی به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 تماس گرفت و به اپراتو گفت: قیم یک زن جوان معلول هستم اما هر چقدر با تلفن همراهش تماس می‌گیرم پاسخی نمی‌دهد در حال حاضر هم جلوی درب خانه‌اش در شرق تهران هستم و هر چقدر زنگ آیفون را می‌زنم هیچکس درب را باز نمی‌کند.

با اعلام این خبر، ماموران کلانتری محل، عوامل آتش‌نشانی و امدادگران اوژانس راهی محل مورد نظر شدند و درب خانه را با حکم قضایی باز کردند و با جسد زن جوان مواجه شدند؛ همچنین برادر متوفی که علائم حیاتی ضعیفی داشت در گوشه‌ای از خانه افتاده بود!

پس از تائید فوت زن جوان در خانه مذکور این حادثه به وحید ناصری؛ بازپرس ویژه قتل عمد شعبه چهارم دادسرای امور جنایی گزارش داده شد؛ بدین ترتیب تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی و ماموران تیم تشخیص هویت با دستور قاضی جنایی تهران، پای در خانه موردنظر گذاشتند.

تحقیقات ابتدایی تیم جنایی حکایت از‌ آن داشت، زن جوان به طرز مشکوکی براثر اوردوز فوت کرده و برادر او چنین اعلامی داشته اما با اقدامات اولیه امدادگران اورژانس زنده مانده و به بیمارستان برای سیر مراحل درمانی منتقل شده است.

در بررسی‌های ماموران پلیس از خانه موردنظر، دستخط مشکوکی در رابطه با خودکشی برادر متوفی کشف شد که همین موضوع شک تیم جنایی در رابطه با مرگ مشکوک دختر معلول برانگیخت.

با دستور وحید ناصری؛ بازپرس ویژه قتل عمد شعبه چهارم دادسرای امور جنایی، جسد زن جوان برای معاینات دقیق‌تر به پزشکی قانونی منتقل شد و برادر متوفی در بیمارستان بستری است همچنین تحقیقات در رابطه با این پرونده ادامه دارد.

 

/منبع تسنیم

ارسال نظر

آراد برندینگ
راک ایران
آی پوتِیتو
سیر آنلاین
محیا کابل
تیکُل موتور اُیل
ونداد روفرشی
مای ریمل
آی زالو
باربری تاپ