کد خبر : 14194

درگیری | درگیری مرگبار | قتل | قتل در درگیری

دستگیری ۳ مرد جوان در پی درگیری | درگیری مرگبار در محله جوادیه

۳ مرد جوان در پی قتل مرد صافکار در درگیری مرگبار محله "جوادیه" دستگیر شدند.

دستگیری ۳ مرد جوان در پی درگیری | درگیری مرگبار در محله جوادیه

به گزارش ستاره پارسی :  بامداد جمعه پنجم اسفند ماه جاری، زن جوانی از خانه خود در خیابان نوری محله جوادیه با مرکز فوریت‌های پلیسی 110 تماس گرفت و هراسان به اپراتور گفت: با صدای درگیری 3 مرد که با چاقو به جان هم افتاده بودند از خواب بیدار شدیم و هنگامی که به محل حادثه رفتیم، جسد خون‌آلود مرد جوانی را در کنار خیابان مشاهده کردیم.

با اعلام این خبر، ماموران کلانتری 117 جوادیه، تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی، متخصصان پزشکی قانونی و کارشناسان تیم تشخیص هویت با دستور و به همراه محمد مهدی براعه؛ بازپرس ویژه قتل شعبه سوم دادسرای امور جنایی راهی محل حادثه شدند و تحقیقات ابتدایی را آغاز کردند.

تیم جنایی در محل حادثه با جسد مرد جوانی مواجه شدند که بر اثر 14 ضربه عمیق چاقو از سوی 2 مرد به قتل رسیده بود همچنین بررسی‌های اولیه متخصصان پزشکی قانونی نشان می‌داد ضربات مرگبار چاقو به گردن و خونریزی شدید علت اصلی مرگ مقتول است.

بازپرس کشیک قتل که در جریان تحقیقات متوجه وجود دوربین‌های مداربسته در خیابان شده بود، به کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی دستور داد تا فیلم آنها را هدف بازبینی قرار دهند؛ در فیلم مشخص شد، دو مرد به همراه مقتول با چاقو از خانه‌ای بیرون آمدند و در حال طی کردن مسیر، مقتول را هدف ضربات مهلک چاقو قرار دادند.

بدین ترتیب کارآگاهان پای در خانه موردنظر گذاشتند و فردی که شاهد حادثه بود را هدف تحقیقات قرار دادند؛ وی گفت: شغل مقتول صافکار بود و با عاملان این جنایت که از اراذل و اوباش محله هم هستند از گذشته اختلاف داشت؛ در این خانه نیز مهمانی برگزار شده بود که هر 3 نفر دعوت داشته و مشروبات الکلی نیز مصرف کرده بودند. 

شاهد این حادثه ادامه داد: در جریان این مهمانی، مشاجره لفظی میان مقتول و عاملان این جنایت رخ داد و ناگهان این مشاجره به چاقوکشی وحشتناکی منجر شد که درگیری به خیابان کشیده شد و عاملان جنایت که دنبال مرد صافکار می‌کردند او را هدف ضربات چاقو قرار داده و سپس فرار کردند.

تیم جنایی پس از اظهارات شاهد درگیری و انتقال جسد به پزشکی قانونی، بررسی‌های تخصصی را کلید زدند و بررسی‌های تحصصی را برای شناسایی و دستگیری عاملان قتل مرد صافکار، آغاز کردند.

دستگیری 3 مرد جوان

کارآگاهان در جریان تحقیقات با اقدامات اطلاعاتی متوجه شدند، قاتل به مکان نامشخصی گریخته است اما 3 مرد جوان که ارتباط نزدیکی با قاتل دارند و در قتل مرد صافکار نقش پررنگی داشته‌اند را شناسایی کردند.

تیم جنایی پس از دریافت این اطلاعات مهم، با هماهنگی قاضی جنایی پایتخت، پای در مخفیگاه‌ متهمان گذاشتند و آنها را در یک عملیات غافلگیرانه بازداشت کردند.

با دستور محمد مهدی براعه؛ بازپرس ویژه قتل عمد شعبه سوم دادسرای امور جنایی، متهم برای ابعاد پنهان پرونده در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی قرار گرفتند و تحقیقات در رابطه با دستگیری عامل اصلی این جنایت ادامه دارد.

ارسال نظر

آراد برندینگ
راک ایران
آی پوتِیتو
سیر آنلاین
محیا کابل
تیکُل موتور اُیل
ونداد روفرشی
مای ریمل
آی زالو
باربری تاپ