کد خبر : 14227

قتل | قتل دختر جوان | قتل دختر خاله | قتل توسط پسر خاله | قتل توسط مرد جوان | قتل در شهرک اکباتان

قتل دختر جوان توسط پسر خاله اش | مرد جوان دختر خاله‌اش را در شهرک اکباتان به قتل رساند

مرد جوانی که دختر خاله‌اش را در شهرک اکباتان به قتل رسانده بود، دستگیر شد.

قتل دختر جوان توسط پسر خاله اش | مرد جوان دختر خاله‌اش را در شهرک اکباتان به قتل رساند

به گزارش ستاره پارسی : پنجشنبه 17 اسفندماه 1401، کشف جسد زن جوانی در خانه‌اش در شهرک اکباتان از سوی ماموران کلانتری 135 آزادی به محمدمهدی براعه؛ بازپرس ویژه قتل شعبه سوم دادسرای امور جنایی، گزارش داده شد.

بدین ترتیب کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی، کارشناسان تشخیص هویت و متخصصان پزشکی قانونی به همراه قاضی جنایی پایتخت پای در خانه مورد نظر گذاشتند و با جسد زن جوانی مواجه شدند که براثر خفگی به قتل رسیده بود.

تحقیقات ابتدایی تیم جنایی حکایت از آن داشت،‌ زن جوان در جریان یک درگیری با فرد ناشناسی به قتل رسیده است و همسایه‌ها زمان این جنایت هولناک تردد مشکوک پسرخاله مقتوله را در ساختمان مشاهده کردند؛ بررسی‌های بیشتر نیز مشخص کرد، مرد جنایتکار سارق بوده و از خانه مقتوله به عنوان محلی برای نگهداری اموال مسروقه استفاده می‌کرده است.

در ادامه مشخص شد، قاتل برای پس گرفتن مقداری از اموال مسروقه به خانه دخترخاله‌اش رفته اما چون مقتوله اموال را بازنگردانده است درگیری میان این 2 نفر رخ داده و همین نزاع منجر به قتل شده است؛ کارآگاهان پس از دریافت این سرنخ مهم، با اقدامات اطلااعاتی مخفیگاه متهم را شناسایی کردند و در کوتاه‌ترین زمان ممکن موفق به دستگیری او در یک عملیات غافلگیرانه شدند.

متهم در جریان بازجویی‌ها به جرم قتل دخترخاله‌اش اعتراف اما دلیل ارتکاب جنایت را در اظهارات ضد و نقیضی، اختلافات خانوادگی با مقتوله عنوان کرد.

با دستور محمدمهدی براعه؛ بازپرس ویژه قتل شعبه سوم دادسرای امور جنایی، جسد مقتوله برای معاینات دقیق‌تر به پزشکی منتقل شد و متهم برای روشن شدن زوایای پنهان پرونده در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی قرار گرفت.

 

/منبع: تسنیم

ارسال نظر

آراد برندینگ
راک ایران
آی پوتِیتو
سیر آنلاین
محیا کابل
تیکُل موتور اُیل
ونداد روفرشی
مای ریمل
آی زالو
باربری تاپ