کد خبر : 14250

قیمت خودرو

قیمت امروز خودرو + سقوط ۶۰ میلیونی یک خودروی پرطرفدار

بازار روز یکشنبه خودرو تحت تاثیر توافق ایران و عربستان و ریزش قیمت دلار قرار گرفت و شروع به ریزش کرد .پیش بینی می شود با اوجه به اخبار مذاکره ایران و آمریکا و احیا برجام این ریزش قیمت ها ادامه دار باشد

قیمت امروز خودرو + سقوط ۶۰ میلیونی یک خودروی پرطرفدار

به گزارش ستاره پارسی، در روز یکشنبه، بازار خودرو نشان داد که پرتیراژهای خودروسازان تنها در یک روز بازار (نسبت به روز شنبه) با کاهش قیمت ۱۰ تا ۶۰ میلیون تومانی مواجه شده‌اند. روند نزولی قیمت انواع پرتیراژهای خودروسازان همچنان ادامه دارد و انواع پرتیراژهای دو خودروساز بزرگ کشور تا ۶۰ میلیون تومان ارزان‌تر قیمت‌گذاری و معامله شده‌اند.

می‌توان به عنوان مثال، کاهش قیمت مختص هایما S۷ توربوشارژر به میزان ۶۰ میلیون تومان و پس از آن پارس LX و دناپلاس دنده‌ای توربو به ترتیب معادل ۵۰ و ۴۰ میلیون تومان را به‌خود اختصاص داده‌اند.

در محصولات گروه خودروسازی سایپا نیز، کاهش قیمت ۱۰ تا ۳۵ میلیون تومانی دیده می‌شود و کاهش قیمت ۳۵ میلیون تومانی نسبت به روز گذشته، در خودروی شاهین مشاهده شده است.

برای مقایسه قیمت خودروهای پرتیراژ در بازار امروز (یکشنبه ۲۱ اسفند ماه) با روز گذشته، جدول زیر را می‌توان مشاهده کرد:

به‌وضوح مشخص است که در این روز، همه خودروهای پرتیراژ با کاهش قیمت مواجه بوده‌اند.

ارسال نظر

نظرات کاربران
  • جلیل

    خودشون تاجایی که جاداشته بردن بالا قیمت خودرو روپرایدی که هیچ کشوری قبولش ندارن روندارن سیصد میلیون به مردم خودشون میفروشن بعدبیست میلیون میارن پایین میگن به توافق ربط داره انگاراگه با تمام کشورها ما توافق کنیم و رابطه برقرار کنیم پرایدمیشه سی میلیون خدایا چرا ما ایرانی ها بایدبا این همه نعمت وکشورپربرکت مسولینی.... داشته باشیم

آراد برندینگ
راک ایران
آی پوتِیتو
سیر آنلاین
محیا کابل
تیکُل موتور اُیل
ونداد روفرشی
مای ریمل
آی زالو
باربری تاپ