کد خبر : 14329

صدف صفرزاده | صدف صفرزاده معلم قائم شهری | پیج اینستاگرام صدف صفرزاده

هدیه گران قیمت گنگستر آمل به معلم قائم شهری | صدف صفرزاده چگونه به شهرت رسید؟

در ادامه همراه ما باشید با استوری جدید و جنجالی صدف صفرزاده معلم قائم شهری.

هدیه گران قیمت گنگستر آمل به معلم قائم شهری | صدف صفرزاده چگونه به شهرت رسید؟

به گزارش ستاره پارسیصدف صفرزاده   معلم قائمشهری است که در یک دبستان غیرانتفاعی تدریس می کرد. صدف صفرزاده معلم قائمشهری بعد از اجرای آهنگ گنگستر شهر آمل مودراتوجه کاربران قارا گرفت. صدف صفرزاده معلم قائمشهری در تلگرام نیز مشغول به آموزش ریاضی میباشد . صدف صفرزاده با دابسمش این آهنگ بیشترین بازدید را در اینستاگرام زد. صدف صفرزاده به دلیل گرفتن فیلم از کلاس مدرسه هنگام خواندن آهنگ گنگستر شهر آمل توسط بچه‌ها و انتشار آن در فضای دیجیتال ،حواشی زیادی داشت.

 

صدف صفرزاده معلم قائم شهری که پیش از این چهره شناخته شده ای در اینستاگرام نبود با کلیپی که همراه آهنگ گنگستر آمل از خود و دانش آموزانش پخش کرد یک شبه تبدیل به یکی از سلبریتی های سرشناش شد که اکنون روزانه تعداد بسیاری از کاربران صفحه او را چک می کنند و می توان این اتفاق را هدیه ای ناخواسته از سوی گنگستر آمل برای او دانست.

 

 

صدف صفرزاده

 

مشهور شدن صدف صفرزاده در اینستاگرام

بعد از انتشار فیلم دابسمش صدف صفرزاده در فضای دیجیتال این معم قائم شهری به شهرت زیادی رسید و فالوور های زیادی در اینستاگرام پیدا کرد اون این شعرت خود را مدیون حواشی هایی هست که در فضای مجازی بر علیه او راه افتاد. پیج اینستاگرام صدف صفرزاده به شرح زیر میباشد:

 

 

صدف صفرزاده

 

 

بازتاب ویدیوی گنگستر شهر آمل معلم قائمشهری

به محض وایرال شدن این ویدیو در فضای مجازی، گروهی از کاربران با انتقاد از آهنگ، ویدیو و حجاب خانم صفرزاده از آموزش و پرورش خواستند با این معلم برخورد کنند. سرانجام پس از چند روز مدیر کل آموزش و پرورش مازندران طی اظهاراتی گفت: «به دنبال پخش آهنگ مبتذل توسط معلم یک مدرسه در شهرستان قائمشهر، برخورد اداری لازم انجام شد. همچنین ضمن قطع همکاری با وی، به احتمال مجوز فعالیت مدرسه نیز لغو خواهد شد.» البته به دنبال انتشار شایعه خبر اخراج معلم انتشار دهنده ویدیوی گنگستر شهر آمل، کاربران در فضای مجازی نسبت به این خبر واکنش نشان دادند.

 

ارسال نظر

آراد برندینگ
راک ایران
آی پوتِیتو
سیر آنلاین
محیا کابل
تیکُل موتور اُیل
ونداد روفرشی
مای ریمل
آی زالو
باربری تاپ