کد خبر : 15002

طناز طباطبایی | ایتوری طناز طباطبایی | اینستاگرام طناز طباطبایی

طناز طباطبایی مدیران بام لند را با خاک یکسان کرد! | واکنش تند طناز طباطبایی به ماجرای بام‌لند

طی چند روز گذشته، اخباری مبنی بر ممنوعیت ورود مهاجران افغانستانی به مجتمع بام‌لند در ایام نوروز منتشر شده بود که خشم بسیاری را برانگیخت.

طناز طباطبایی مدیران بام لند را با خاک یکسان کرد! | واکنش تند طناز طباطبایی به ماجرای بام‌لند

طناز طباطبایی ، بازیگر سینما و تلویزیون، در تهران به دنیا آمده است. طناز طباطبایی دارای مدرک لیسانس رشته کارگردانی تئاتر از دانشگاه آزاد تهران مرکز می باشد. طناز طباطبایی در حال حاضر مجرد است و ازدواج نکرده است. پدر طناز طباطبایی در حوزه تجارت بسیار موفق بوده و همچنین در زمینه موسیقی نیز فعالیت داشته است. طناز طباطبایی به شدت به مادرش علاقه مند است و به شدت به او وابسته است. طناز طباطبایی هیچ نسبتی با بهنوش طباطبایی و مرحوم علی طباطبایی ندارد.

 

طی چند روز گذشته، اخباری مبنی بر ممنوعیت ورود مهاجران افغانستانی به مجتمع بام‌لند در ایام نوروز منتشر شده بود که خشم بسیاری را برانگیخت. مسئولان حراست و نگهبانی این مجتمع نیز در توضیح این ممنوعیت گفته‌ بودند:‌ برای راحتی شهروندان ایرانی، ورود افغانستانی‌ها در چهار روز ابتدایی نوروز به مجتمع بام‌لند ممنوع شده بود!

طناز طباطبایی بازیگر سینما با بازنشر این خبر نوشت: شرم‌آوره...

 

طناز طباطبایی

ارسال نظر

نظرات کاربران
  • ناشناس

    بعضی‌هاهستن‌که‌خودشان‌راکاسه‌داغترازآش‌میکنندبه‌افغانی‌هابیشترازهم‌وطن ارزش میگذارن تبیض‌نژادی‌به‌این میگن‌چون‌ریشه‌افغان‌هاپارسی است ازاقوام‌ایرانی‌بیشترارزش‌دارن

آراد برندینگ
راک ایران
آی پوتِیتو
سیر آنلاین
محیا کابل
تیکُل موتور اُیل
ونداد روفرشی
مای ریمل
آی زالو
باربری تاپ