کد خبر : 15411

ادل | زیبایی ادل | ادل خواننده

روش های جادویی خانم خواننده برای زیبایی پوستش لو رفت! + عکس

یک خواننده مشهور جهانی با صدای دلنشین و زیبایی فوق العاده، با استفاده از خدمات یک هنرمند آرایشی به نام لو، زیبایی پوست خود را به نمایش گذاشت و بسیاری از مخاطبانشان را شگفت زده کرد.

روش های جادویی خانم خواننده برای زیبایی پوستش لو رفت! + عکس

اخیراً، مایکل آشتون به عنوان یک هنرمند آرایشی معروف و با تجربه، در یک مصاحبه با یک مجله استرالیایی، اطلاعاتی درباره روتین مراقبتی از پوست خود و همچنین خواننده مشهور ادل را به اشتراک گذاشته است. برای القاء ایده، ایشان نکاتی را اشاره کردند که می‌تواند به دیگران در رسیدن به پوستی سالم و زیبا کمک کند؛ اما جزئیات دقیقی از فرآیند آرایش و میکاپ ادل مشخص نشده است. میکاپ ‌‌ارتیست ادل عقیده دارد؛ بهترین چیزی که می توان در آرایش کردن به افراد توصیه کرد، آماده کردن پوست است که یکی از بهترین و مهم ترین مراحل کار می باشد؛ یعنی شما باید سعی کنید که پوست خود را پاکسازی کرده و از مرطوب‌کننده و روغن های فیشیال و بالم استفاده کنید.

او همچنین پیشنهاد می‌ دهد که روتین پاکسازی را با میسلار واتر انجام دهید و حتما اطراف بینی و پیشانی تان را پاکسازی کنید تا چربی و روغن های اضافی از بین برود.

استفاده از مرطوب‌کننده

او عقیده دارد زمانی که صورت خود را پاکسازی می کنید، پوست تان مواد مغذی و آب را به خود جذب می کند. استفاده از مرطوب‌کننده می تواند راه حل کلیدی باشد تا پوست را آبرسانی کرده و بعد از آرایش، زیبایی بیشتری را در خودتان احساس کنید.

استفاده از ماسک های ورقه ای

ادل و میکاپ آرتیستش عقیده دارند که باید قبل از آرایش، پوست خود را آبرسانی کنید و کیفیت پوست را بالا ببرید. می توانید از ماسک های ورقه ای برای تغذیه پوست، خونرسانی و افزایش رطوبت آن استفاده کنید تا یک پوست زیبا داشته باشید و رطوبت به اندازه کافی داخل آن بماند و پوست روشن تری هم داشته باشید.

خط چشم، بخش اصلی زیبایی با آرایش ادل

ادل عقیده دارد؛ زیباترین چیزی که در آرایش چشم وجود دارد، خط چشم دنباله دار است که باعث جذابیت دو چندانش شده و زیبایی چهره را بالا می برد.‌ این میکاپ آرتیست دقیقا می‌داند که چه خط چشمی به صورتش می اید و باعث زیبا شدن بیشترش می شود. در واقع این خط چشم حالت بادامی به چشم های او می دهد که به ‌شدت جذاب است.

ارسال نظر

آراد برندینگ
راک ایران
آی پوتِیتو
سیر آنلاین
محیا کابل
تیکُل موتور اُیل
ونداد روفرشی
مای ریمل
آی زالو
باربری تاپ