کد خبر : 9286

سمانه پاکدل | بیوگرافی سمانه پاکدل | سمانه پاکدل عکس

در این خبر عکس های جدید سمانه پاکدل را ببینید.

سمانه پاکدل هنرمند جوان سینما و تلوزیون هست. سمانه پاکدل سال گذشته ازدواج کرد. سمانه پاکدل و هادی کاظمی در مسابقه 13 شمالی رقیب بودند. سمانه پاکدل با مهدی پاکدل خواهر و برادر هستند. سمانه پاکدل همسرش را خیلی دوسدارد و در جشنواره ها جلوی دوربین همیشه سوژه عکاسی می شود. اخبار سمانه پاکدل را با ما دنبال کنید.

خانواده سمانه پاکدل 

سمانه پاکدل

این بازیگر خوب کشورمان در یک خانواده ۵ نفری متولد شده و پرورش یافته است. او دارای یک خواهر و یک برادر بزرگ تر از خود است.  از نظر وضعیت شغلی والدین اش، پدر و مادر سمانه پاکدل هر دو کارمند بوده اند، و خودش بر این اعتقاد است که به همین علت آشپزی اش خوب است!

چگونگی بازیگر شدن سمانه پاکدل

سمانه پاکدل

به طور معمول هر بازیگری برای ورودش به عرصه هنر، دچار یک سری مشکلاتی از جمله مخالفت خانواده بوده است و شاید بتوان گفت که سمانه پاکدل هم از این قاعده مستثنی نیست. او از دوران کودکی به حرفه بازیگری علاقه‌مند بوده‌ است و قصد داشت تا در رشته هنر در دبیرستان سوره ادامه تحصیل دهد اما در این زمینه با مخالفت خانواده اش روبه رو بوده است. سرانجام سمانه پاکدل در سن ۱۷ سالگی و به دور از چشم والدین و خانواده اش فعالیت خود در تئاتر را آغاز کرد. او گفته است که با تشویق خواهر و شوهر خواهرش و در ۱۷ سالگی به عنوان دستیار صحنه در تئاتر فعالیت هنری خود را آغاز کرد. سپس بوسیله دکتر علی پویان برای ایفای نقش در نمایش رودکی انتخاب شد.این بازیگر فارغ التحصیل رشته روانشناسی در مقطع کارشناسی است.

ازدواج سمانه پاکدل

تولد سمانه پاکدل

سمانه پاکدل همسر هادی کاظمی است و ازدواج او با حواشی زیادی همراه بود چرا که او وقتی در برنامه دورهمی در تاریخ ۱۰ فروردین ۱۳۹۶ حضور یافت، خود را بسیار علاقه‌مند به ازدواج معرفی کرد اما نبود خواستگار را مشکلی در راه ازدواج خود اعلام نمود. در نهایت این بازیگر زن ایرانی در مرداد سال ۱۳۹۷ با هادی کاظمی ازدواج کرد. گفتنی است که زوج جدید ایرانی به تازگی در مسابقه “۱۳ شمالی” به اتفاق یکدیگر جلوی دوربین رفتند و پس از این کار مشترک هم باهم ازدواج کردند.

نخستین بازی حرفه ای سمانه پاکدل

سمانه پاکدل

سمانه پاکدل اولین بار با ایفای نقش در تله فیلم با کارگردانی مهدی گلستانه به عرصه تلویزیون وارد شد، بعد از آن در سال ۱۳۸۷ یعنی زمانی که ۲۱ سال سن داشت با بازی در فیلم روز حسرت به کارگردانی سیروس مقدم به صورت حرفه ای بازی در این عرصه را نیز تجربه کرد.

اردات خاص سمانه پاکدل به مسعود رسام

سمانه پاکدل

سمانه پاکدل خود را به نوعی مدیون مسعود رسام می داند و جایگاه کنونی خود در بین مخاطبان را مدیون او می داند چرا که او در سال ۱۳۸۸ سمانه را به حسین سهیلی زاده برای بازی در سریال دلنوازان معرفی کرده بود. گفتنی است که این بازیگر زن جوان با بازی در این سریال به شهرت رسید.

بازیگران مورد علاقه سمانه پاکدل

سمانه پاکدل

سمانه پاکدل گفته است که من علاقه‌ زیادی به بازیگران پیشکسوت دارم.  او برخی از بازیگران را به عنوان الگوی کاری خود معرفی می کند. از جمله به افرادی مثل محمد علی کشاورز، عزت الله انتظامی، فریماه فرجامی و نصرالله رادش اشاره می کند. سمانه پاکدل در بین بازیگران زن ایرانی مشهور هم از فاطمه معتمدآریا نام برده است.

فیلم شناسی سمانه پاکدل

سمانه پاکدل

این بازیگر کارنامه بسیار پرباری ندارد اما در ادامه لیست فعالیت های هنری او را می توانید مشاهده کنید:

بازی سمانه پاکدل در فیلم یکی از ما دو نفر در سال ۱۳۸۹ به کارگردانی تهمینه میلانی

بازی سمانه پاکدل در فیلم معراجی‌ ها در سال ۱۳۹۲ به کارگردانی مسعود ده‌نمکی

بازی سمانه پاکدل در فیلم لبه پرتگاه

مجموعه ها و سریالهای تلویزیونی سمانه پاکدل

بازی در سریال همسایه‌ ها

بازی در سریال دیگری در سال ۱۳۹۳

بازی در مجموعه تلویزیونی پنجره

بازی درمعراجی‌ها در سال ۱۳۹۲

بازی در مجموعه تلویزیونی شاید برای شما هم اتفاق بیفتد

بازی در سریال دلنوازان در سال ۱۳۸۸

بازی در سریال دست بالای دست در سال ۱۳۹۱

بازی در سریال بچه‌های نسبتاً بد در سال ۱۳۹۲

سمانه پاکدل در شبکه نمایش خانگی

بازی سمانه پاکدل در در ۱۳ شمالی در سال ۱۳۹۷

بیوگرافی کامل سمانه پاکدل

سمانه پاکدل

سمانه پاکدل بازیگر زن ایرانی که با بازی در سریال دلنوازان به شهرت رسید. او در تاریخ ۴ آبان سال ۱۳۶۶ در اصفهان به دنیا آمده است اما اصالتا آذری است. این هنرمند در عرصه سینما و تلویزیون فعال است و در حال حاضر در تهران زندگی می کند. سمانه پاکدل از سال ۱۳۸۳ تا کنون به شکل حرفه ای فعالیت هنری دارد. این هنرمند کارش را از دستیاری صحنه تئاتر آغاز کرده است و به بازیگری در عرصه تلویزیون و سینما رسید.

ارسال نظر