کد خبر : 9380

زهره حمیدی | زهره حمیدی بیوگرافی | زهره حمیدی عکس

گریه شدید زهره حمیدی برای فوت مهسا امینی در فضای مجازی

زهره حمیدی متولد 1336 است . زهره حمیدی در 16 سالگی ازدواج کرده . زهره حمیدی پسر 27 سالش را به بخاطر ایست قلبی از دست داده  . زهره حمیدی دارای 4 فرزند است.

گریه شدید زهره حمیدی برای مهسا امینی

زهرهحمیدی

شروع بازیگری

زهره حمیدی

در سال 1368 کارم را با فیلم سینمایی دلاوران کوچه دلگشا شروع کردم. در این فیلم نقش اول را برعهده داشتم. من در سال 1368 با وجود تاهل و داشتن 2 دختر و 2 پسر، خیلی اتفاقی و تصادفی به این عرصه وارد شدم البته همیشه به بازیگری علاقه مند بودم، دوستانی هم داشتم که در این حیطه کار می کردند؛ از جمله منیژه حکمت که دستیار کارگردان بود. وقتی بازی در فیلم دلاوران کوچه دلگشا که حسن هدایت کارگردانی آن را برعهده داشت، به من پیشنهاد شد، بدون اینکه کوچک ترین تجربه کاری داشته باشم، آن را قبول کردم و انصافا هم کار قابل قبول و خوبی از آب درآمد.

مربیگری مهدکودک

زهره حمیدی

بعد از ازدواج دوست نداشتم صرفا به خانه داری اکتفا کنم به همین خاطر تصمیم گرفتم مربی مهدکودک شوم، بعد از گذراندن آزمونی به مدیریت یک مهدکودک انتخاب شدم و 2 سال مدیر مهدکودکی خصوصی بودم. سر کار داشتن با بچه ها برایم جذاب بود، به ویژه این که این تنها شغلی بود که می توانستم بچه هایم را با خودم ببرم و از کنار هم بودن، لذت ببریم.

ازدواج و فرزندان

زهره حمیدی

16 سالگی ازدواج کردم و در 22 سالگی 4 فرزند داشتم، حمید و مهتا خارج از ایران هستند و بیتا در ایران زندگی می کند. حامد هم 8 سال است که در میان ما نیست.

علت فوت پسرش حامد

زهره حمیدی

حامد مانند تمام جوان های همسن و سالش به فکر سلامت و تناسب اندامش بود. به همین دلیل از داروهایی که در کلاس های بدنسازی به او معرفی شده بود، استفاده می کرد. این داروها روی قلبش تاثیر گذاشته بود

مادربزرگ شدن در 36 سالگی

زندگینامه-زهره-حمیدی

اگر به جوان های امروزی بگوییم کسی در 36 سالگی مادربزرگ شده، حتما برایش باورنکردنی است. چون این روزها سن ازدواج به شدت بالا رفته و جوان ها تازه در این سن و سال به ازدواج فکر می کنند. اما من در این سن و سال نوه اولم به دنیا آمد و زندگی من را شیرین کرد.

 

 

 

ارسال نظر