کد خبر : 9603

علی کریمی/ عکس علی کریمی / بیوگرافی علی کریمی

کاخ تابستانه علی کریمی توقیف شد | واکنش علی کریمی به مصادره شدن اموالش

بنری بر در خانه علی کریمی نصب شده است که بر روی آن از قول " دادستانی لواسانات" نوشته شده است: بنا بر دستور مسوول قضایی این ملک تا اطلاع ثانوی پلمپ می‌باشد.

کاخ تابستانه علی کریمی توقیف شد | واکنش علی کریمی به مصادره شدن اموالش

علی کریمی فوتبالیست معروف و محبوب کشور است. علی کریمی چند وقتی است به دلیل اعتراض های مردمی حمایت هایی از مردم معترض کرده و محبوبیت بیشتری در میان مردم عادی یدا کرده است. علی کریمی با حمایت از مردم منفور دولت شده. روحانی معروف در اعتراض به علی کریمی خواستار توقیف اموال او شدو علی کریمی در پاسخ به مصادره شدن اموالش گفت: فدای سر ایرانم. اخبار علی کریمی را با ما دنبال کنید.

علی کریمی در واکنش به پلمپ شدن خانه اش استوری را در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد.علی کریمی در واکنش به پلمپ شدن خانه اش نوشت: فدای سرتون. 

 

علی کریمی

 

توقیف اموال علی کریمی

 

علی کریمی

 

بنری بر در خانه علی کریمی نصب شده است که بر روی آن از قول " دادستانی لواسانات" نوشته شده است: بنا بر دستور مسوول قضایی این ملک تا اطلاع ثانوی پلمپ می‌باشد. حمید رسایی در یک برنام تلویزیونی پیشنهاد مصادره اموال علی کریمی در ایران را مطرح کرده بود. سایت انتخاب با انتشار تصویر بنری در ورودی خانه علی کریمی مدعی شد که خانه این سلبریتی فعال در حوادث اخیر پلمپ شده است.

بنری بر در خانه علی کریمی نصب شده است که بر روی آن از قول " دادستانی لواسانات" نوشته شده است: بنا بر دستور مسوول قضایی این ملک تا اطلاع ثانوی پلمپ می‌باشد. خانه علی کریمی بنا بر دستور مسوول قضایی این ملک تا اطلاع ثانوی پلمپ شد.بنری بر در خانه علی کریمی نصب شده است که بر روی آن از قول " دادستانی لواسانات"  نوشته شده است: بنا بر دستور مسوول قضایی این ملک تا اطلاع ثانوی پلمپ می‌باشد.

لازم به ذکر است روز گذشته حمید رسایی در یک برنام تلویزیونی پیشنهاد مصادره اموال علی کریمی در ایران را مطرح کرده بود. علی کریمی، پیشکسوت مشهور فوتبال ایران به کمپینی که در مخالفت با مواضع اخیر او راه‌اندازی شده است واکنش متفاوتی نشان داد.

نظرسنجی معنادار علی کریمی از مردم

 

علی کریمی

 

علی کریمی در توئیتر خود در واکنش به کمپین مخالفت با مواضع او در ماجرای اعتراضات به مرگ مهسا امینی، دختر ۲۲ ساله سقزی در توئیتر خود با انتشار یک نظرسنجی معنادار نوشت: مواضع اخیر علی کریمی در ماجرای فوت مهسا امینی، دختر 22 ساله بازتاب گسترده‌ای در بین کاربران  فضای مجازی داشته است.

واکنش علی کریمی به پلاکارد یک دختر علیه او

 

علی کریمی

 

علی کریمی، چهره مطرح و پیشکسوت مشهور فوتبال ایران به پلاکاردی که یک دختر حاضر در تجمع تهران از وی در دست داشت واکنش جالبی داشت.علی کریمی با انتشار تصویری از حاشیه برگزاری تجمع اخیر در تهران در استوری اینستاگرام خود نوشت: دختر گلم ، تو را مثل دختر خودم دوست دارم، بهترین ها رو برای تو و تمام دختران سرزمینم آرزو می کنم.

مواضع اخیر علی کریمی در ماجرای فوت مهسا امینی، دختر 22 ساله بازتاب گسترده‌ای در بین کاربران  فضای مجازی داشته است.روز گذشته حمید رسایی فعال سیاسی اصولگرا و نماینده سابق مجلس در اظهاراتی جنجالی خواستار توقیف اموال علی کریمی، چهره مطرح فوتبال ایران شد!

دعوای علی کریمی و روحانی

 

علی کریمی

 

علی کریمی با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامش به توهین های یک روحانی واکنش نشان داد. روز گذشته توهین عجیب و تند یک روحانی علیه علی کریمی خبرساز شده بود و حالا به نظر می‌رسد علی کریمی به واسطه یک پست به این موضوع واکنش نشان داده است. توهین تند و عجیب یک روحانی به استوری علی کریمی با موضوع نذری که بحث برانگیز شده است را ببینید. علی کریمی بازیکن اسبق تیم ملی فوتبال ایران در روز تاسوعا یک استوری انتقادی در خصوص نذری منتشر کرد.

ارسال نظر

آراد برندینگ
راک ایران
آی پوتِیتو
سیر آنلاین
محیا کابل
تیکُل موتور اُیل
ونداد روفرشی
مای ریمل
آی زالو
باربری تاپ