کد خبر : 9815

خواستگاری

یک طرفدار نیویورکی ورزش هاکی جمعه شب زمانی که دوربین ورزشگاه نشانش داد پیراهنش را تن درآورد و از معشوقه خود خواستگاری کرد.

یک طرفدار نیویورکی ورزش هاکی جمعه شب زمانی که دوربین ورزشگاه نشانش داد پیراهنش را از تن درآورد و در حالی که روی سینه‌اش نوشته بود: «لطفا بگو بله» در مقابل بیش از ۱۷ هزار تماشاچی زانو زد و از نامزدش خواستگاری کرد، اما بخت با او یار نبود و در عرض چند ثانیه آرزوهایش به باد رفت.

در شب افتتاحیه فصل جدید لیگ ملی هاکی (NHL) و بازی تیم‌های نیویورک آیلندرز و فلوریدا پنترز، یک مرد جوان پیراهنش را از تن بیرون آورد و مقابل چشمان ۱۷ هزار و ۲۵۵ هوادار روبه‌روی نامزدش زانو زد. او که روی سینه‌اش جمله عاشقانه «لطفا بگو بله بله بله» نقش بسته بود از دختر خواستگاری کرد.

 

خواستگاری

 

خواستگاری

 

در این فاصله تعدادی از تماشاچیان شعار دادند: «فقط بگو نه» و دختر مورد نظر همان‌طور که از حالتش پیدا بود از حرف این دسته از هواداران پیروی کرد. دختر پس از صحبت کوتاهی با نامزدش با حالت بدی از آنجا دور شد و پسر مبهوت و شکست‌خورده به نظر می‌رسید. به نظر می‌رسد آهنگ ازدواج با تو (Marry You) برونو مارس (Bruno Mars) که در پس زمینه پخش می‌شد هم برای تحت تاثیر قرار دادن او کافی نبود.

 

خواستگاری

 

خواستگاری

مشخص نیست که آیا این زن بعدا به صندلی خود برگشته یا نه، اما دیده شد که مرد جوان به صندلی‌اش بازگشت و نوشیدنی‌اش را به دست گرفت.

 

خواستگاری

 

با آنکه هنگام پخش گزارش گفته شد که زن بلافاصله پس از خواستگاری پاسخ بله را داده، کاربران رسانه های اجتماعی و گزارش های مطبوعات خلاف این را نشان می‌دهند. یکی از کاربران توییتر گفت که نزدیکی آنها بوده و زن پاسخ داده: «نه! نه! نه!». او گفت: «مرد دو دقیقه بدون پیراهن آنجا نشسته بود و اشک می‌ریخت. من آنجا بودم. این خبر جعلی نیست.»

پس از این پیشنهادِ ازدواج که به‌طور خلاصه در پخش زنده NHL پخش شد، آیلندرز در توییتر خود عکس مرد را در حالی که روی زانو نشسته بود منتشر کرد و نوشت: «بله گفت یا نه؟ IslesNation# باید بداند.»

 

خواستگاری

 

اما انگار داستان این طرفدار تیم نیویورکی هر لحظه قرار بود تلخ‌تر از قبل شود. تنها چند ثانیه بعد از اینکه از زن مورد علاقه‌اش جواب رد گرفت، تیم فلوریدا پنترز گل زد و در نهایت هم فلوریدایی ها با نتیجه ۳ بر ۱ پیروز شدند./منبع: روزیاتو

ارسال نظر

آراد برندینگ
راک ایران
آی پوتِیتو
سیر آنلاین
محیا کابل
تیکُل موتور اُیل
ونداد روفرشی
مای ریمل
آی زالو
باربری تاپ