کد خبر : 9867

مرتضی طلایی

ویزای کانادای چهره سیاسی مشهور باطل شد | تصاویر این شخص در کانادا

در حالی چندی پیش تصاویری از حضور سردار طلایی، نایب رئیس سابق شورای شهر و رئیس پلیس سابق تهران بزرگ در کانادا حاشیه‌ساز شده بود که حالا انتشار خبر جدید در این رابطه بحث‌برانگیز شده است.

ویزای کانادای چهره سیاسی مشهور باطل شد | تصاویر این شخص در کانادا

سردار مرتضی طلایی نایب رئیس سابق شورای شهر و رئیس پلیس سابق تهران بزرگ که با انتشار ویدئویی از او در شبکه های اجتماعی درحالی که در کانادا در  یک باشگاه در حال ورزش کردن بود بسیار حاشیه ساز شده و مورد انتقاد قرار گرفته است.

 

یک منبع مطلع در وزارت خارجه کانادا تایید کرد ویزای ‎مرتضی طلایی رییس پلیس پیشین تهران که از اعتبار آن مانده بود، لغو و باطل شده است و سردار طلایی دیگر اجازه بازگشت به خاک کانادا را نخواهد داشت.

همچنین تلاش‌ها در خصوص لغو مجوز اقامت دختر و داماد او نیز ادامه دارد.

 

تاکنون صحت این خبر تائید و یا تکذیب نشده است.

ویدیو و عکس‌هایی در فضای مجازی از سردار مرتضی طلایی منتشر شده بود که واکنش‌های بسیار گسترده‌ای در فضای مجازی در این باره صورت گرفت.

 

تصویری از سردار طلایی در یک باشگاه ورزشی در کانادا منتشر شده بود:

 

سردار مرتضی طلایی

 

در این ویدیو مرتضی طلایی در یکی از باشگاه‌های ورزشی کشور کانادا مشغول ورزش کردن است. بیشتر انتقادها از این بابت است که چطور مسئولانی که شعار«ماندن در وطن» می‌دهند خودشان در کانادا زندگی می‌کنند!

سردار طلایی در گفت‌وگوی دیگری سفر به کانادا را تائید کرده بود اما از انتشار دهندگان خبر به شدت انتقاد کرد که چرا در زندگی شخصی او دخالت کرده‌اند این مصاحبه هم بازتاب وسیع و انتقادات زیادی را در پی داشته است.

سردار طلایی به دیده‌بان ایران گفته بود: مگر مسئله شخصی افراد باید در فضای رسانه‌ای به آن پرداخته شود؟ چرا باید در فضای رسانه من بیایم بگویم که به فلان سفر رفتم یا نرفتم؟ اصلا من صد تا سفر رفتم باید پاسخگو باشم؟ من دارم زندگی خودم را می‌کنم؛ شما باید جواب بدهید که زندگی شخصی افراد به چه کسی مربوط است؟

 

طلایی با تاکید بر این موضوع که پشت انتشار چنین اخبار برنامه های سنگین چیده شده است، ادامه داد: از نگاه بنده پشت همه این خبرها، یک برنامه‌های به شدت سنگینی چیده شده که متاسفانه هر بار یک نفر را مورد حمله قرار می‌دهند امروز من فردا یک فرد دیگر!

 

طلایی در پایان در پاسخ به این سوال که چرا کانادا رفتن شما باید مورد هجمه قرار گیرد، گفت: سوالی که باید از دیگران بپرسید را چرا از من می‌پرسید؟ مسافرت من چرا باید افراد حاضر در فضای مجازی مهم باشد؛ سفر رفتن من چرا باید به موضوع رسانه تبدیل شود./ منبع: برترین ها

ارسال نظر

آراد برندینگ
راک ایران
آی پوتِیتو
سیر آنلاین
محیا کابل
تیکُل موتور اُیل
ونداد روفرشی
مای ریمل
آی زالو
باربری تاپ