کد خبر : 9963

تلگرام | فیلترینگ

برخی خبرها حاکی است که تلگرام در حال فعال کردن پروکسی برای ایرانیان است.

در زمانی که محدودیت های اینترنتی در ایران حاکم است پلتفرم ها و نرم افزار ها در تلاش هستند که این محدودیت ها را دور بزنند و هر نرم افزار ایده هایی برای خود دارد. تلگرام نیز درحال حاظر به فکر کاربران ایرانی افتاده است تا بتوتند با یک راهکار جدید این فیلترینگ را دور بزند. آیا تلگرام با این راهکار میتواند  با محدودیت های اینترنتی ایران مقابله کند؟

 

برخی خبرها حاکی است که تلگرام در حال فعال کردن پروکسی برای ایرانیان است.

 

کانال مستقل و نزدیک تلگرام که جدیدترین ویژگی های تلگرام را معرفی می‌کند اعلام کرد: در تلاشیم تا فعال کردن پروکسی چرخشی را به تلگرام اطلاع دهیم تا برای کاربران ایرانی فعال شود.

 

این کانال افزود: ایران اخیرا محدودیت های شدیدی در دسترسی به اینترنت اعمال کرده است و در پی مسدود کردن دسترسی اینستاگرام و واتس اپ، کاربران بسیاری بعلت اتصال آسان تر، مجدداً به تلگرام بازگشته اند. قابلیت پروکسی داخلی تلگرام و اتصال بهینه تلگرام، منجر به موجی از بازگشت و استفاده مجدد کاربران از تلگرام شده است.

 

ضمن اعلام همدردی با مردم ایران، تلاش خود را برای ارتباط بهتر شما خواهد داشت و امیدوار است تلگرام با توجه به برداشته شدن تحریم های AWS توسط ایالات متحده، سرویس روتیتنگ پروکسی را این بار برای مردم مورد سانسور ایران فعال کند./منبع: چندثانیه

ارسال نظر

آراد برندینگ
راک ایران
آی پوتِیتو
سیر آنلاین
محیا کابل
تیکُل موتور اُیل
ونداد روفرشی
مای ریمل
آی زالو
باربری تاپ