کد خبر : 9968

پردس احمدیه | فرشته حسینی

شباهت عجیب پردس احمدیه و فرشته حسینی | فرشته حسینی و پردیس احمدیه چه نسبتی باهم دارن؟

شباهت پردیس احمدیه و فرشته حسینی این سؤال را در ذهن بسیاری از کاربران ایجاد کرده است که آیا پردیس احمدی افغان است یا خیر؟

شباهت عجیب پردس احمدیه و فرشته حسینی | فرشته حسینی و پردیس احمدیه چه نسبتی باهم دارن؟

شباهت عجیب فرشته حسینی و پردیس احمدیه برای بسیاری از بینندگان سوال برانگیز شده است که آیا فرشته حسینی و پردیس احمدیه با یکدیگر نسب دارند؟ آیا فرشته حسینی و پردیس احمدیه هم وطن هستند؟ در ادامه مطلب به این مو ضوع میپردازیم:

 

فرشته حسینی و پردیس احمدیه هم وطن هستند؟

یکی از سوالاتی که بیشتر شما کاربران از بخش فرهنگ و هنر نمناک داشتید، ماجرای شباهت فرشته حسینی و پردیس احمدیه و هم وطن بودن این دو بازیگر زن بود. بسیاری از شما مایل بودید بدانید که آیا پردیس احمدیه افغان است یا خیر؟

 

برای همین بر این شدیم تا در این مورد بیشتر تحقیق کنیم تا اگر اطلاعات موثقی در این مورد وجود داشت برایتان بازگو کنیم اما در مورد ایرانی نبودن پردیس احمدیه، بازیگر سریال پوست شیر، توسط خود این شخص هیچ گفته نشده است و در بیوگرافی این بازیگر هم به تنها موردی که اشاره شده، متولد تهران بودنش بوده و بس بنابراین نمیتوان گفت که پردیس و فرشته حسینی نسبتی با هم دارند. در نهایت با ارائه مختصر بیوگرافی از هر دو بازیگر به نوعی این مسئله را با توجه به اطلاعات موجود برایتان شفاف سازی میکنیم.

 

شباهت پردس احمدیه و فرشته حسینی

پردیس احمدیه | فرشته حسینی

 

مختصر بیوگرافی پردیس احمدیه

پردیس احمدیه بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان متولد 8 تیر 1371 در تهران است. او فارغ‌التحصیل رشته نوازندگی موسیقی و ساز ایرانی می باشد که در 15 سالگی به صورت اتفاقی بعد از دیدن حمید نعمت الله برای بازی در فیلم مقلد شیطان معرفی شد.

 

فیلم های پردیس احمدیه

پردیس احمدیه در فیلم هایی چون پوست شیر، نوبت لیلی، آنها، یادآوری، خفگی، خانه دختر، مجبوریم، لاک قرمز، لامینور، مقلد شیطان، پروانه ها، کلاس هنرپیشگی، دلم می خواد و... ایفای نقش نموده است. این بازیگر مجرد است و هنوز ازدواج نکرده است.

 

شباهت پردس احمدیه و فرشته حسینی

پردیس احمدیه بازیگر سریال پوست شیر

 

مختصر بیوگرافی و فیلم های فرشته حسینی

فرشته حسینی بازیگر سینما و تئاتر ایران متولد 6 اردیبهشت 1376 در تهران می باشد. او در خانواده ای پر جمعیت و از پدر و مادری مهاجر و افغانستانی‌ در تهران زاده شد و شش خواهر و یک برادر دارد.

فرشته حسینی فعالیت هنری‌اش را از 9 سالگی و از تئاتر شروع کردو اولین بار با فیلم مستند «من یک دختر شادم» جلوی دوربین رفت و یکسال بعد در فیلم «رفتن» نوید محمدی بازی کرد.او بازی قابل قبولی از خود در آثاری چون قورباغه، هفت و نیم، سونامی، یلدا و... از خود ارائه داده و با نقش آفرینی در فیلم دسته دختران موفق به کسب دیپلم افتخار بهترین نقش مکمل زن از چهلمین جشنواره فیلم فجر شد.

 

شباهت پردس احمدیه و فرشته حسینی

عکس فرشته حسینی با همسرش نوید محمدزاده

 

ازدواج فرشته حسینی با همسرش، نوید محمدزاده

فرشته حسینی متاهل بوده و همسر نوید محمدزاده بازیگر کشورمان می باشد. این زوج که در سریال قورباغه به کارگردانی هومن سیدی با یکدیگر هم بازی بودند؛ در 4 اردیبهشت 1400 با انتشار ویدئویی خبر ازدواج خود را اعلام کردند. نوید محمدزاده متولد 17 فروردین ماه سال 1365 و اصالتا اهل ایلام و کُرد است و در آثار شاخصی چون فیلم های عصبانی نیستم،لانتوری، ابد و یک روز، بدون تاریخ بدون امضاء، مغزهای کوچک زنگ زده، متری شیش و نیم، سرخ پوست و... بازی کرده است./منبع: نمناک

ارسال نظر

آراد برندینگ
راک ایران
آی پوتِیتو
سیر آنلاین
محیا کابل
تیکُل موتور اُیل
ونداد روفرشی
مای ریمل
آی زالو
باربری تاپ