یک‌شنبه 02 مهر 1402 - 24 Sep 2023
آناشید حسینی | بیوگرافی آناشید حسینی | عکس آناشید حسینی
کد خبر: 9481

آناشید حسینی دخیل بست | عکس آناشید حسینی در حرم امام رضا رفقاش

آناشید حسینی در 4 بهمن 1370 در اهواز متولد شده است. او یک خواهر به نام احلام و برادری کوچکتر از خود دارد. با اینکه در رشته معماری تحصیل کرده

اناشید حسینی مدرک طراحی لباس دارد . اناشید حسینی متولد 1370 است . اناشید حسینی مدرک تحصیلات فوق لیسانس مدیریت فشن دارد . اناشید حسینی در کار لباس هستش.

عکس آناشید حسینی در حرم امام رضا با دوستانش

اناشید حسینی

بیوگرافی سیده آناشید حسینی؛ عروس سابق سفیر

آناشید حسینی در 4 بهمن 1370 در اهواز متولد شده است. او یک خواهر به نام احلام و برادری کوچکتر از خود دارد. با اینکه در رشته معماری تحصیل کرده اما اکنون در در عرصه مدلینگ و طراحی لباس، بلاگری فعالیت می کند. ولی مالک برند هیبا است که اکنون شعبه لباس عروس این برند را نیز راه اندازی نموده.

او در مصاحبه ای گفت: شاید این حرف کمی کلیشه ای باشد اما من به رشته معماری علاقه ای نداشتم و زمانیکه درسم تمام شد تصمیم گرفتم به سراغ علاقه کودکیم که طراحی لباس بود بروم و دوره هایی برای طراحی لباس را در مدآرت پاریس گذراندم.

آناشید حسینی و همسرش

اناشید حسینی3

بر اساس اعلام برخی رسانه ها؛ آناشید حسینی این دختر 31 ساله تا کنون 3 بار ازدواج رسمی داشته. شاهین فلاح (همسر اول)؛ امیرحسین مرادیان (همسر دوم) و امین رضا چلپیانلو (همسر سوم)!

شاهین فلاح؛ همسر اول آناشید حسینی

اناشید حسینی2

همه ما آناشید حسینی را از زمانیکه با امیرحسین مرادیان ازدواج کرد شناخیتم. اما به گفته برخی از رسانه ها آناشید حسینی زمانیکه 20 سال داشت با شاهین فلاح ازدواج می کند اما عمر زندگیشان خیلی کوتاه بود! آناشید حسینی تا کنون در هیچ رسانه ای در خصوص ازدواج اولش با شاهین فلاح صحبت نکرده است.

امیرحسین مرادیان؛ همسر دوم آناشید حسینی

اناشید حسینی1

امیر حسین مرادیان فرزند مرتضی مرادیان سفیر سابق ایران در دانمارک است. طلاق آناشید حسینی از همسر دومش همانقدر جنجال به پا کرد که ازدواجشان به پا کرده بود! مراسم ازدواج این دو در سال 96 در یکی از تالار های لاکچری شهرک غرب تهران برگزار شد. تصاویر زیادی از مراسم عروسی آنها در صفحات مجازی دست به دست شد و با سیل عظیمی از انتقادات مواجه شد.

درست فردای عروسی آنها؛ صدرالساداتی، یکی از روحانیون فعال در اینستاگرام پستی منتشر کرد و انتقاد تند و تیزی به این نوع مراسمات تشریفاتی کرد. آنجا بود که آناشید حسینی به عنوان عروسی سفیر ایران در دانمارک بر سر زبان ها افتاد و زیر زربین مردم قرار گرفت. تا اینکه تصویر او با کیف و ساعت چند میلیونی صدا همه را دراورد!

آناشید حسینی در گفتگویی گفت : من تازه ازدواج کردم و هر چه که دارم از زمان مجردی و خانه پدری است. پدرم شغلش آزاد دارد و به هیچ یک از مقامات دولتی وصل نیست! در آن زمان آناشید حسینی به عنوان مدل محجبه ایرانی در فضای مجازی فعالیت داشت و سبک لباس های خاصش باعث شد تا افرادی زیادی صفحه اینستاگرامش را دنبال کنند.

هنوز جنجال عروسی و اکسسوری های لاکچری این خانم آرام نشده بود که خبر جدایی آنها منتشر شد. امیرحسین مرادیان در صفحه اینستاگرام اینطور نوشت :

امیدوارم حالت خوب ‎باشد؛‌ حال من خوب نیست۔ امیدوارم زندگی بر وفق مرادت باشد ولی برای من نیست۔امیدوارم کانون گرم خانواده برایت گرم تر از همیشه باشد ولی برای من نیست۔.

اینستاگرام سیده آناشید حسینی

اناشید حسینی

آناشید برای اولین بار در سال 96 با ثبت برند حجاب استایل وارد اینستاگرام شد و با استقبال مخاطبان رو به رو شد. او هم اکنون بیش از 1 میلیون و 200 هزار فالوور دارد و عکس های شخصی و طراحی های خود را با مخاطبانش به اشتراک می گذارد.

اناشید حسینی فعالیت های خود درباره طراحی لباس را در فضای مجازی با پیج خود به نام anashidhoseini به اشتراک می گذارد و درباره طراحی ها و ایونت هایی که برای لباس های طراحی خود برگزار می کند اطلاع رسانی می کند.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://setareparsi.com/d/3gbjd4