کد خبر : 1450

در این تصاویر خانواده مجید صالحی در کنار او دیده می شوند.

به گزارش ستاره پارسی :

به گزارش ستاره پارسی؛ سید مجید صالحی زاده ۲۶ شهریور ۱۳۵۴ است.سید مجید صالحی در تهران بازیگر، کارگردان، نویسنده و تهیه‌کننده و ترانه‌سرای ایرانی است.سید مجید صالحی در تهران خیابان امین الملک (امامزاده حسن) به دنیا آمد.سید مجید صالحی  پس از اخذ دیپلم ریاضی و فیزیک در سن هجده سالگی با شرکت در مؤسسهٔ بازیگری رسام هنر و کلاس‌های بازیگری حمید سمندریان، این حرفه را به‌طور جدی دنبال کرد.مجید صالحی در گفتگویی که در ۲۵ آذر ماه ۹۶ با فریدون جیرانی داشت در «برنامه زنده سی و پنج» از بسیاری از بخش‌های زندگی خود و همچنین دربارهٔ فیلم‌ها و سریال‌هایی که در آن‌ها به ایفای نقش پرداخته بود صحبت کرد.

 

یکی از بازیگران طنز خوب کشورمان مجید صالحی است. بازیگر ۴۵ساله ای که آثار طنز بسیاری در کارنامه هنری خودش دارد. این بازیگر با برنامه سیب خنده ساخته رضا عطاران که برنامه ای برای نوجوانان بود وارد تلویزیون شد. در ادامه در ستاره پارسی می خواهیم تصاویری از خانواده او را برای شما قرار دهیم.

 

خانواده مجید صالحی

در این مطلب تصاویری از مجید صالحی در نار همسر و فرزندان دوقلویش را می بینید

مجید صالحی

همسر و فرزندان مجید صالحی

مجید صالحی

دوقلوهای صالحی

مجید صالحی

مجید صالحی در صفحه شخصی اش با انتشار عکسی از برادرش در اتاق عمل نوشت:

خدا رو شکر اولین عمل برادرم دیروز به لطف و زحمات پزشکان حاذق آقاى دکتر آرش هاشمى و سرکار خانم دکتر هندسى و سایر همکاران عزیزشان با موفقیت انجام شد تا فردا عمل دوم رو شروع کنند. . از کادر پزشکى و پرسنل عزیز بیمارستان (لقمان حکیم) و خانم دکتر طاهرخانى گرامى ،بیمارستان ( مدرس) و آقاى اسدى مهربان و دوست داشتنى، بیمارستان (عرفان) و جراحان بزرگوار آقایان دکتر بهشتى و دکتر حکمت و شما دوستان جان و دلسوز به خاطر دعاى خیرتان و کلیه عزیزانی که در این رابطه ما را مرهون لطف خود ساختند مراتب سپاس و تشکر خود و خانواده ام را به جا می آورم. . و ( خانواده محترم رجبى)

(دیروز آقای دکتر هاشمی و خانم دکتر هندسی عزیز لحظات سختی رو سپری کردن ، چونکه برای ثانیه هایى قلب از کار افتاد و دوباره برگشت و به برادرم گفتند صدبار ما مردیم تا شما زنده شدید و برادرم در جواب میگفت تا پیمانه امون پُر نشه نمیریم) امیدوارم در عاقبت به خیری ، پیمانه هممون پر بشه و بریم

 

 

ارسال نظر