کد خبر : 3802

ماه چهره خلیلی بازیگر خوب سینما و تلویزیون ایران بر اثر بیماری سرطان کبد از دنیا رفت. ماه چهره خلیلی 44 سال داشت.

به گزارش ستاره پارسی :

 گوهر خیراندیش   زاده ۱ شهریور ۱۳۳۳ است. گوهر خیراندیش  متولد شیراز است. گوهر خیراندیش  بازیگر و مدرس بازیگری در سینما، تئاتر، تلویزیون است.  گوهر خیراندیش  گوینده رادیو است. وی دارای مدرک کارشناسی بازیگری و کارگردانی تئاتر از دانشکده هنرهای زیبا است.

 


عکس نا متعارف باران کوثری کنار امیرآقایی لورفت+عکس


 

گوهر خیراندیش از دلیل درگذشت همبازی‌اش ماه‌چهره‌ خلیلی نوشت. سلام عزیزانم ...

 

 

متأسفانه الان باخبر شدم که " ماهچهره" عزیزم را سرطان کبد از ما گرفت . ماهى جانم این رفتن و کوچ غریبانه ات را باور ندارم . تو و " مجید اوجى عزیز با این سریالِ " مرضیه " چه یادگارى عجیبى از خودتان به یادگار گذاشتید ! مرگ بر" سرطان" که همه عزیزانم را از من گرفت . پدرم ،خواهرم، خواهرزاده ام ، عمو زاده ام، همکلاسى ام ، همکارِم ، دوستانم و دختر نازنینى مثل ترا !!!!


آخرین صحبت های زنده یاد ماه چهره خلیلی در مورد پسرش+فیلم


پ ن؛ مجید اوجى یکى از بهترین تهیه کنندگان فیلم و سریالِ بود که مبتلا به سرطان بود وچند روز بعد از اتمام سریالِ مرضیه با مرگش همه ما را داغدار کرد. با ماهچهره جانم در سریال کلاه پهلوى، مختار نامه و سریالِ مرضیه بازى کردیم و دوستان جان بودیم .

ارسال نظر

نظرات کاربران
  • زیبا۴

    خانم خیراندیش عزیز خداوند به شما وتمامهمکارانتان عمرباعزت وصبرجزیل عنایت کند انشاالله...خدا ماه چهره عزیز را هم رحمت کند حیف وصدافسوس که خیلی زود پرکشیدزمانی که هنوز پسر وهمسرش بهش احتیاج داشتند...دریغا