کد خبر : 687

بتازگی عکسی از بازیگر مشهور ایرانی خانم رعنا آزادی در فضای مجازی دست به دست میشود که سبب حیرت و وحشت مردم شده است.

به گزارش ستاره پارسی :

به گزارش ستاره پارسی؛ رعنا آزادی‌ور متولد ۱۷ فروردین ۱۳۶۲ است.رعنا آزادی‌ور در تهران متولد شد. رعنا آزادی‌ور بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر ایران است.رعنا آزادی‌ور با بازی در فیلم مارمولک (کمال تبریزی، ۱۳۸۲) فعالیت در سینما را آغاز کرد و با یک سال دوری از سینما با بازی در سه فیلم در سال ۱۳۸۴ موقعیت خود را در سینما تثبیت کرد.رعنا آزادی‌ور با بازی در فیلم پارک‌وی (فریدون جیرانی، ۱۳۸۵) برای بار نخست بازی در نقش اول را همراه با نیما شاهرخ شاهی تجربه کرد.

 

انتشار عکسی وحشتناک از بازیگر زن ایرانی ، خبرساز شده است ! بتازگی عکسی از بازیگر مشهور ایرانی خانم رعنا آزادی در فضای مجازی دست به دست میشود که سبب حیرت و وحشت مردم شده است.

 

انتشار عکسی از حجاب نامناسب از بازیگر زن ایرانی ، خبرساز شده است .

رعنا آزادی

 

ماجرای مهاجرت رعنا آزادی ور

پس از پایان بازی اش در محمد (ص) (مجید مجیدی) نزدیک به یک سال در هیچ فیلمی بازی نکرد و همین اتفاق شایعه مهاجرت او را بر سر زبان ها انداخت: «کلا یک ماه و نیم به سفر رفتم و بعد دیدم چنین شایعه ای راه افتاده است.

رعنا آزادی

نه مهاجرت کرده ام و نه چنین قصدی دارم.» محمد (ص) نخستین تجربه رعنا آزادی ور در بازی در یک نقش تاریخی بوده است: «بازی در آن نقش و حضور در آن گروه،‌تجربه بسیار ارزشمندی بود و خیلی دوستش دارم.» آزادی ور بیش از یک سال درگیر فیلم تاریخی مجیدی شد و پس از آن خبری از حضور او درهیچ فیلمی منتشرنشد: «واقعا دلیل خاصی نداشت.

 

فیلم نامه هایی هم پیشنهاد شد که برخی از آنها قابل تامل بودند ولی ترجیح دادم کاری را که بیش تر با سلیقه و نگاهم منطبق است قبول کنم.» وقتی درباره کارنامه اش اشاره می کند

 

: «من هیچ وقت بازیگر پرکاری نبوده ام. در این یازده سالی که در the cinema سینما حضورداشته ام، به طور میانگین سالی یک فیلم بازی کرده ام که رقم زیادی نیست. الان هم عجیب نیست که به همان روال پیش بروم و کم کار باشم.»

 

ارسال نظر