کد خبر : 4804

دراین ویدئو گریه خداداد عزیزی را برای فوت مادرش در برنامه زنده می بینید

به گزارش ستاره پارسی :

خداداد عزیزی از فوتبالیست های خوب کشورمان است.در کل خداداد عزیزی دوران فوتبال جالبی داشته است.خداداد عزیزی شباهت زیادی به جکی چان بازیگر و کارگردان مشهور چینی دارد.عزیزی خداداد یک دختر و یک پسر دارد.در دنیای فوتبال خداداد عزیزی را به عنوان غزال تیز پای آسیا می شناسند.

 

خداداد عزیزی در یک برنامه زنده حضور پیدا کرد و درباره خانواده و سرگذشتش صحبت کرد.در این ویدئو گریه های عزیزی بازیکن سابق فوتبال را که به خاطر فقر مادرش را از دست داده است را می بینید:

 


خبرداغ:کلاهبرداری جنجالی خوانندگان لس آنجلسی از طرفدارانشان!


 

 

چکیده ای از بیوگرافی خداداد عزیزی

نام کامل:  خداداد عزیزی 

متولد : ۱ تیر ۱۳۵۰( ۴۸ سال)

زادگاه:  فریمان، ایران

قد:  ۱۶۹ سانتیمتر  

نام مستعار:  غزال تیزپای آسیا

 

خداداد عزیزی بعد از اینکه از فریمان به مشهد آمدند در منطقه رضاشهر مشهد منزل گرفتند ودر همان جا بزرگ شده است. زادگاه وی در روستای چشمه ایلخی فریمان است و وی و خانواده اش در 6 سالگی به شهر مشهد مهاجرت کردند. پدر وی از خانواده فقیری بوده است که حتی پول نداشته برای آنها کفش بخرد و خداداد بیش تر وقت ها با کفش های پاره و کهنه و یا دمپایی فوتبال بازی می کرده است .

 

در سن ۱۴ سالگی بهمراه برادرش به کار بنایی می پرداخت تا هزینه زندگی خود را تامین کند.

 

این بازیکن مادرش را به علت عدم توانایی مالی برای درمان سرطان در سال ۶۹ از دست داد.

 

خداداد عزیزی فوتبال را به صورت حرفه ای از تیم ابومسلم مشهد( مشکی پوشان فعلی!) شروع کرد.

 

وی چندی بعد برای سپری کردن دوران سربازی در سال ۱۳۷۱ به فتح تهران پیوست .بعد از پایان دوران سربازی در سال ۷۴ به تیم پرقدرت بهمن پیوست.

 

وی 169 سانتیمتر قد دارد و با نام مستعار غزال تیزپای آسیا محبوب شده است. صمیمی ترین دوست وی در زمان زندگی اش مهدی هاشمی نصب فوتبالیست است که هنوز هم تعداد زیادی از شبنشینی ها و دورهمی هایش رابا مهدی هاشمی نصب می گذارند.

 

خداداد عزیزی , گل خداداد عزیزی به استرالیا , عکس خداداد عزیزی

خداداد عزیزی و علی دایی

 

ماجرای اشتباه گرفتن جکی چان و خداداد عزیزی

 

گویا در سفر خداداد عزیزی به کره، ایرانی ها پیش وی رفت و با وی عکس می گرفتند که بعد از آن که ایرانی ها تمام شدند خارجی ها هم گمان کرده وی جکی چان است و به عکس گرفتن با وی پرداخته اند.

 

 

ازدواج و همسر خداداد عزیزی

وی سالها پیش عاشق دختری شد که وی را برای زندگی مشترک برگزید ولی به دلیل های شخصی هیچگاه عکس همسرش را در هیچ جا به اشتراک نگذاشته است و حتی بسیاری از همکاران وی نمی دانند همسر خداداد عزیزی چه کسی است. آن ها عاقبت پس از ازدواج صاحب دو فرزند شدند و میگوید بهترین نتیجه زندگی ام دخترم فاطمه عزیزی و پسرم امیرحسین عزیزی است.

 

خداداد عزیزی , گل خداداد عزیزی به استرالیا , عکس خداداد عزیزی

خداداد عزیزی

 

زمان بازیگری خداداد عزیزی

جمعا 47 بازی ملی برای تیم ملی فوتبال کشورمان ایران انجام داده است و در دهه 70 و ابتدای 80 ستاره فوتبال ایران در کنار علی دایی بود. وی 11 گل ملی در کارنامه اش به ثبت رسانده است و در جام جهانی سال 1998 وی بود که ایران را به جام جهانی رساند. نخستین بازی وی بصورت حرفه ای در تیم ابومسلم خراسان بوده است و برای طی کردن دوره سربازی در سال 71 به تهران رفت. تیم مورد علاقه اش از بچگی تا کنون بارسلونا بوده است و تمام فوتبال های تیم بارسلونا را تا امروز تماشا کرده است .

 

ابومسلم 1367 تا 1371

 

فتح تهران 1371 تا 1373

 

بهمن 1373 تا 1375

 

پرسپولیس تهران 1375 تا 1376

 

کلن آلمان 1376 تا 1379

 

سن خوزه ارث کوئیکز 1379​

 

النصر امارات 1380

 

پاس تهران 1380 تا 1384

 

آدمیرا واکر 1384

 

عقاب 1384 تا 1385

 

راه آهن 1385

 

خداداد عزیزی , گل خداداد عزیزی به استرالیا , عکس خداداد عزیزی

خداداد عزیزی و رضا یزدانی

 

مربی گری خداداد عزیزی

خداداد عزیزی در روز بازنشستگی اش مربی تیم فوتبال ابومسلم خراسان شد بعد از آن وی رئیس فدراسیون فوتبال شد و عاقبت توانست سرمربی تیم ابومسلم شود. تیم ابومسلم خراسان یکی از تیمهای مورد علاقه وی است به علت این که نخستین روزهای فوتبال وی در تیم ابومسلم خراسان طی شده است.

 

ابومسلم 1383 – 1384

 

پیام مشهد 1386

 

استقلال اهواز 1387

 

ابومسلم 1389 – 1390

 

شهرداری تبریز 1393

 

سیاه جامگان 1394 – 1395

ارسال نظر