کد خبر : 5092

کارگردانان فیلم «گیلدا» مدعی شدند چون مهناز افشار سیمرغ می گرفت فیلم شان را به جشنواره فجر راه ندادند.

به گزارش ستاره پارسی :

کیوان علیمحمدی و امید بنکدار کارگردانان فیلم سینمایی «گیلدا» که به تازگی اکران آنلاین شده است درباره اینکه چرا فیلمشان به جشنواره ملی فیلم فجر راه نیافت، نوشتند: «چون مهناز افشار قطعا سیمرغ می‌گرفت فیلم‌مان را در جشنواره نپذیرفتند چون آن سال قرار دیگری بود.

 

مهناز افشار ریسک پذیرش نقش گیلدا را که به راستی چالش بزرگی در بازیگری بود، به جان خرید. این بار نگران بود اما همچنان با خنده می‌گفت: با این پنج نقش فیلم شما یا من به اوج می‌رسم یا باید با سینما خداحافظی کنم!

 

فیلم البته به دلایلی که اینجا جای گفتنش نیست صلاح نشد که در جشنواره نمایش داده شود چون گفتند اگر نمایش داده شود حتما سیمرغ مال اوست و خب آن سال قرار دیگری بود.»

 


مهناز افشار با پیوستن به یکی از شبکه های ماهواره ای فارسی زبان در یک مصاحبه استعدادیابی در کنار خواننده های لس آنجلسی به عنوان داور حضور یافت. او گرچه تکه پارچه ای را برای پوشش موهای سرش حفظ کرد ولی در کل پوشش او به گونه ای نبود که مانع انتقادهایی در داخل از کشور نشود گرچه فیلم هایی با بازی او اکران شدند ولی تصویر از تبلیغات خیلی رسمی حذف شد.مهناز افشار در فضای مجازی تعداد زیادی دنبال کننده دارد . مهناز افشار با مهاجرت حسابی جنجال ساز شد و عکس های مهناز افشار با تیپ های مختلف دوباره در فضای مجازی سرو صدا به پا کرد. نوع زندگی و طرز پوشش مهناز افشار در این روزها سوژه اول اینستاگرام است.

ارسال نظر