کد خبر : 6219

احمد ایراندوست بازیگر و بادیگارد ایرانی از رئیس جمهور خواست تا هر چه زودتر استعفا بدهد.

به گزارش ستاره پارسی :

 احمد ایراندوست زاده ۲۶ خرداد ۱۳۴۹ است. احمد ایراندوست در آبادان متولد شد.احمد ایراندوست بازیگر، خواننده و بادیگارد ایرانی است.احمد ایراندوست قبلاً بوکسور بوده که در سال ۱۳۶۸ به دلیل شکستگی فک دیگر نتوانسته این رشته را ادامه دهد.احمد ایراندوست پدرش شهاب ایراندوست نیز از کشتی گیران هم دوره غلامرضا تختی بوده‌است.


خبرجنجالی:علی انصاریان ماجرای ازدواجش با مریم مومن را شکافت+فیلم


 

 

 


خبرداغ:خبرنگار معروف روابط نامشروع ساناز طاری با سلبیریتی ها را فاش کرد!


احمد ایراندوست،خطاب به  رئیس جمهور  در صفحه اینستاگرام خود گفت: تنها یک راه و بهترین راه است برای جناب آقای روحانی، که استعفا بدهند و انتخابالت زودرس برگزار شود و از ملت ایران عذرخواهی کنند. این مردم فقط به احترام خون شهدا و سردا بزرگ اسلام حاج قاسم سلیمانی، سکوت کردهاند.آقای روحانی، وضعیتی که به وجود آوردید، واقعا افتضاح است و به هیچ عنوان قابل قبول نیست، به نظر من بهترین کار این است که استعفا بدهید، شاید شخص دیگری بتواند این وضعیت نابسامان را جمع و جور کند.

ارسال نظر

نظرات کاربران
 • ناشناس

  البته اگر ملت رای بدهند چون در طول چهل سال به صورت تمام عیار ازهمه جهت به فجیع ترین شکل گزیده شده اند

 • ناشناس

  اول سلبریتی هایی که توی انتخابات تبلیغ آقای روحانی روکردند، وکسانی که بدون بصیرت به آقای روحانی رای دادندبیان ازبقیه مردم عذرخواهی بکنند،
  وگرنه به نظرمن آقای روحانی مقصرنیست،.......
  مقصرسلبریتی هاو...هستند.

 • ابراهیم

  آفرین حرف دل اکثرمردم

 • ناشناس

  این که نشد هر کی از مامانش قهر میکنه بیاد در مورد عملکرد صحیح یا غلط یه مسئول عالی رتبه نظر بده. اونم کسایی که سواد سیاسی خاصی ندارند.