کد خبر : 7104

پیشگویی که مدعی است نزدیک به ۲ سال قبل از پیدا شدن اولین مورد ابتلا به ویروس کرونا، این همه گیری را پیشگویی کرده بود، پیش بینی خود از سال ۲۰۲۱ را اعلام کرده است.

به گزارش ستاره پارسی :

نیکولاس اوجولا که می گوید شکست  دونالد ترامپ  در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا را هم پیش بینی کرده بود، ادعا می کند در سال ۲۰۱۸ ادعا کرده بود مصیبتی از جنس «آنفولانزا» بر دنیا حاکم خواهد شد و حالا می گوید این پیش بینی او از  شیوع کرونا  بوده است.​


خبرداغ:حضور جنجالی ریحانه پارسا در تیزر آهنگ جدید شادمهر عقیلی+ویدئو

این مرد ۳۵ ساله ی اهل لندن همچنین مدعی است اعتراضات جهانی را دیده بود – و حالا آنچه که در سال ۲۰۲۱ رخ خواهد داد را دیده است.

این پسر جوان آینده را دیده است

نیکولاس که یک درمانگر با شیوه ی بازگشت به زندگی قبلی، متخصص هیپنوتیزم و منجم پیشگو است می گوید: «بعضی از الهاماتم عیناً اتفاق می افتند. بقیه نمادین ترند و نیاز به تفسیر دارند، تقریباً مثل یک خواب که پیام های پنهانی در خود دارد.»

«یکی از چیزهایی که امسال از من زیاد پرسیده اند ویروس کرونا است. من الهاماتی دارم که می گویند نشان می دهند بعد از سال نوی میلادی وضع به ثبات می رسد و آمار ابتلا تا بهار به یک حد قابل کنترل می رسد.

 

 

«اما پیش بینی من است که وحشت و محدودیت های ناشی از ویروس تا سال ۲۰۲۲ ادامه پیدا خواهد کرد.»

نیکولاس معتقد است در زندگی های قبلی اش، یک ملکه مصری و یک شیر بوده است.

او می گوید اولین بار در کودکی به قدرت پیشگویی خود پی برد و اولین تجربه ی واقعاً قدرتمندش را در سن ۱۷ سالگی داشت.

او که هنوز هم قادر به توضیح اتفاقی که رخ داد نیست، می گوید: «تقریباً یک تجربه ی خروج از بدن داشتم و توانستم بسیاری از زنگی های قبلی ام را ببینم. با عقل جور در نمی آید اما می دانم چیزی که می دیدم خودم بود در یکی از زندگی های قبلی ام.»

«هزاران زندگی قبلی داشته ام. یک ملکه مصری بودم، یک خدمتکار، یک معلم در انقلاب فرانسه، یک آهو، یک شیر و حتی در کهکشانی دیگر زندگی کرده ام.»

نیکولاس به قدری تحت تأثیر این تجربه قرار گرفت که برنامه اش برای تحصیل در رشته ی تاریخ و اقتصاد در دانشگاه را کنار گذاشت و تصمیم گرفت یک درمانگر با شیوه ی بازگشت به زندگی قبلی شود.

او ادعا می کند از آن زمان مرتب به او الهام می شود که بعضی از آن ها در خواب اتفاق می افتند و بقیه وقتی مشغول کارهای معمول روزانه است، یکباره به سراغش می آیند.

او معتقد است این موهبت به او کمک کرده برخی از مهم ترین وقایع دوران اخیر را پیش بینی کند.

نیکلاس می گوید: «در سال ۲۰۱۸ کلمه آنفلوآنزا به من الهام شد. در ذهنم ماند، چون از این کلمه آن استفاده کنم. در زندگی روزمره اگر درباره اش حرف می زدم، فقط می گفتم فلو [کوتاه شده ی آنفلوآنزا که در زبان انگلیسی رایج است].»

«یک مصیبت جهانی دیدم که ربطی به گوشت یا دام داشت. کرونا را با آنفلوآنزای اسپانیایی مقایسه می کنند و بعضی ها فکر می کنند منشأ آن یک بازار فروش حیوانات وحشی در ووهان چین بوده.»«شکست دونالد ترامپ را هم پیش بینی کردم. انتخابات آمریکا خیلی تنگاتنگ بود به خاطر همین وقتی در نهایت بایدن پیروز شد خیلی سوررئال بود که دیدم الهامی که به من شده بود به واقعیت پیوسته.»

 

 

این پیشگو همچنین معتقد است الهامی که در سال ۲۰۱۹ درباره ی اعتراضات جهانی به او شده بود تا حدی به جنبش «جان سیاهپوستان مهم است» مربوط می شود.

اما فقط وقایع مهم جهانی نیستند که نیکلاس ادعای توانایی پیش بینی آن ها را دارد. او می گوید تصویر یک لباس به شکل کاپ کیک را هم دیده بود و مصرانه معتقد است که آن در واقع لباس آریانا گرانده، خواننده ی مشهور در مراسم جوایز گرمی سال ۲۰۲۰ بود که سوژه ی شبکه های اجتماعی شد.

 

 

نیکلاس می گوید: «تصویری که از اعتراضات دیدم حالا اهمیت زیادی پیدا می کند چون امسال در سرتاسر دنیا مردم به خیابان ها آمدند، به پا خواستند و اعتراض خود را فریاد زدند.»

«جان سیاهپوستان مهم است جنبش بزرگی شده اما اعتراضات دیگری هم در دنیا بوده، مثل آن هایی که در فرانسه و نیجریه رخ دادند.»

«یک چیز دیگر که قبل از سال ۲۰۲۰ دیدم یک بیمارستان بود که در شعله های آتش می سوخت. آن زمان فکر کردم معنایش یک آتش واقعی است اما حالا فکر می کنم شاید تصویری نمادین از وضعیت کادر درمان بوده که ویروس آن ها را فرسوده کرده.»

«یک الهام هم درباره ی جنگ جهانی سوم داشتم اما شاید نه جنگ بین کشورها، بلکه جنگ علیه ویروس کرونا بود.»

نیکلاس حالا پیش بینی هایی از سال ۲۰۲۱ دارد. او می گوید الهاماتی درباره ی ناآرامی های مدنی داشته و ادعا می کند اعتراضات جهانی تا ۲ تا ۳ سال دیگر ادامه خواهد داشت.

 

 

او یک مهاجرت عظیم مردمی را هم پیش بینی می کند و می گوید همزمان هزاران نفر در کشورها مهاجرت خواهند کرد.

نیکلاس اینگونه توضیح می دهد: «مردمی را می بینم که برای داشتن یک زندگی بهتر به جایی می روند، تقریباً مثل یک مهاجرت دسته جمعی. در مورد چند صد نفر صحبت نمی کنم – منظورم هزاران نفر است.»

او همچنین می گوید زبانه کشیدن یک آتش را در نیویورک و برای ۳ تن از سلبریتی های تراز اول هالیوود غم و دل شکستگی دیده.

نیکلاس می گوید: «دائم کلمات “تام کروز” و “دل” به من الهام می شود. شاید عیناً اتفاق بیفتد و او دچار مشکلات قلبی شود یا شاید هم استعاره ای باشد و او درگیر یک شکست عشقی یا چیزی شبیه به آن شود.»

«برای ناتالی پورتمن و کیم کارداشیان هم اندوه عشقی می بینم. کسی چه می داند، شاید از کانیه وست جدا شود.»

برخی از الهامات امیدوار کننده تر نیکلاس انتشار جلد دیگری از کتاب هری پاتر و سوژه شدن یک بیسکوییت دایجستیو در شبکه های اجتماعی به دلایلی است که هنوز برای او مشخص نیست.

او همچنین پیش بینی می کند اتفاقات بزرگی برای خاندان سلطنتی بریتانیا به ویژه مگان مارکل رخ دهد.

نیکلاس اینگونه توضیح می دهد: «به من الهاماتی می شود از مگان مارکل که جایی در برابر دوربین حاضر می شود، یک جور مصاحبه ی افشاگرانه انجام می دهد و رازهایی را درباره ی خاندان سلطنتی برملا می کند.»

با این حال، نیکلاس پیش بینی های هراس آوری هم دارد.

نیکلاس می گوید: «چندین الهام هولناک داشته ام. یکی از رهبران مرد دنیا به قتل می رسد. نمی توانم ببینم کیست اما حس می کردم که این اتفاق دنیا را به لرزه درمی آورد. مسلماً امیدوارم که محقق نشود.»


خبرجدید:اقدام اسنپ برای جلوگیری از سواستفاده در روزهای کرونایی/پرداخت وام 50 میلیونی اسنپ!+جزئیات


«یک الهام هم به من شده درباره ی یک نشست جهانی که یک رسوایی جنسی آن را مختل می کند، و افزایش فعالیت سیاسی احزاب راست افراطی به خصوص در اروپای جنوبی، خاورمیانه و آفریقا، و فوران یک آتشفشان که منجر به تغییرات اساسی آب و هوایی می شود.»

«کلمات “آنفلوآنزای خوکی” هم به من الهام شده و تصاویری از وحشت جمعی دیده ام. فکر نمی کنم ویروس دیگری باشد ولی با توجه به اتفاقاتی که امسال افتاده می توانم تصور کنم که واکنش به آن اغراق آمیز باشد.»

او می گوید وقتی الهامی به او می شود – به خصوص الهامی که از وقوع رویدادی جالب توجه حکایت داشته باشد – ساکت کردن بخش منطقی مغزش دشوار است چون دائم سعی می کند از چیزی که دیده سر در آورد.

 

 

او علیرغم پیش بینی هایش تأکید دارد که آدم خاصی نیست، بلکه معتقد است همه ی ما همین توانایی ها را داریم اما شک و تردید مانع از اعتماد به آن ها می شود.

نیکلاس می گوید: «تنها کاری که من می کنم این است که به چیزی که همه ی ما از آن برخورداریم را سر و سامان می دهم، اما فکر می کنم همه ی ما آن حس ششم را در وجودمان داریم.»

«مردم از کنار چیزهای کوچکی مثل دانستن اینکه قرار است تلفن زنگ بزند یا بر حسب اتفاق خبر بدی دریافت کنند را به حساب نمی آورند. اما اگر بتوانید از آن چیزهایی که در زندگی امروزی باعث پرت شدن حواس می شوند، دوری کنید، شاید بتوانیم درک عمیق تری پیدا کنیم.»

نیکلاس می گوید با وجود اینکه بارها از او خواسته شده اما تأکید دارد که یک کاری که قادر به انجامش نیست پیش بینی شماره های لازم برای برنده شدن در قرعه کشی ها است.

او می گوید: «خیلی ها هستند که فکر بازی دارند و کنجکاوی زیادی نسبت به کاری که انجام می دهم دارند، اما مسلماً دچار شک می شوند. آن ها چیزهایی می گویند مثل اینکه پس چرا نتیجه ی قرعه کشی را پیش بینی نمی کنم.»

«اما من کنترل الهاماتم را ندارم و برنده شدن من در قرعه کشی هیچ دردی از دنیا دوا نمی کند. به علاوه در تقدیر همه نیست که میلیونر شوند.»

«من خودم آدم شکاکی هستم و سعی می کنم هر دو روی سکه یعنی منطق و پیشگویی را ببینم. گرچه در هر صورت من با کارم به کسی صدمه نمی زنم پس شکاک ها بدانند که من مشتاق و آماده ی به چالش کشیده شدنم.»

منبع:رکنا

ارسال نظر