کد خبر : 7241

قیافه باورنکردنی همسر سپهر حیدری قبل از عمل زیبایی

به گزارش ستاره پارسی :

سپهر حیدری متولد 29 خرداد ماه سال 1359 در شهر اصفهان فوتبالیست محبوب کشورمان می باشد.سپهر حیدری در تیم هایی همچون ذوب آهن، پرسپولیس و مس کرمان بازی کرده و گل قهرمانی سپهر حیدری برای پرسپولیس در بازی پایانی با سپاهان باعث محبوبیت وی در بین هوادارانش شده است.سپهر حیدری متاهل است و پسری به نام دیاکو دارد.همسر سپهر حیدری قهرمان تکواندوی کشور است و مدرک c مربیگری دارد. شده است.

  
 
sepehr-heydari-aram-jouyandeh-tasheey-jenaze-hadi-nuorozi
 
 

 

sepehr-heydari-aram-jouyandeh-2-601x337

 

 

چکیده ای از بیوگرافی سپهر حیدری

 نام کامل: سپهر حیدری

تاریخ تولد:  ۱۹ ژوئن ۱۹۸۰ ‌( ۴۰ سال)
پست: مدافع

 

دوران باشگاهی او در فصل ۸۶- ۸۷ در حالیکه کاپیتان تیم فوتبال ذوب آهن بود به پرسپولیس تهران پیوست و توانست همراه با این تیم بعنوان قهرمانی لیگ برتر فوتبال ایران دست یابد. حیدری در سال ۱۳۹۰ به باشگاه فوتبال مس کرمان پیوست، او در سال ۱۳۹۱ به تیم سابق خویش باشگاه فوتبال ذوب آهن بازگشت.

 

گل قهرمانی سپهر حیدری

 

تیم فوتبال پرسپولیس تهران در هفتمین دوره لیگ برتر فوتبال ایران هم توانست بعنوان قهرمانی این مسابقه ها دست پیدا کند.

 

در این دوره از مسابقه ها هم پرسپولیس رقابت بسیار شدیدی با تیم فوتبال سپاهان اصفهان داشت و این دو تیم در حالی در آخرین مسابقه به مصاف یکدیگر رفتند که سپاهان با کسب تساوی هم بعنوان قهرمانی دست پیدا میکرد ، ولی تیم پرسپولیس با گل دقیقه ۹۶ سپهر حیدری توانست با نتیجه ۲ بر ۱ سپاهان را شکست دهد و نخستین تیمی باشد که ۲ بار به مقام قهرمانی لیگ برتر فوتبال ایران دست یافته است.

 

خداحافظی سپهر حیدری از فوتبال

 سپهر حیدری بازی کن پیشین تیم پرسپولیس در سن 35 سالگی از فوتبال خداحافظی کرد. این مدافع که موفق شد گل قهرمانی پرسپولیس را در دقیقه 96 دیدار با سپاهان در خرداد سال 87 به ثمر برساند آخرین بار با پیراهن ذوب آهن در مسابقه های لیگ برتر به میدان رفت.

 

تأسیس مدرسه فوتبال سپهر حیدری

 در حال حاضر وی در کیش کارهای مربوط به آکادمی فوتبالش به اسم سرخ پوشان سپهر کیش فعالیت می کند، مدیرعامل این تیم هم خود او هست و اعضای هیئت مدیره آن هم از بزرگان باشگاه پرسپولیس و ذوب آهن هستند..

 

افتخارات سپهر حیدری

جام حذف 

۱۳۸۱–۸۲ قهرمان با ذوب آهن اصفهان

 

۱۳۸۸–۸۹ قهرمان با پرسپولیس تهران 

 

۱۳۸۹–۹۰ قهرمان با پرسپولیس تهران 

 

ارسال نظر

نظرات کاربران
  • ناشناس

    خوشا غیرت نداشته ی بعضی از مردان

  • نا شناس

    والا نمی دونم بعضی غیرتشون رو کجا جا می زارن

  • ناشناس

    متاسفم غیرت کجا..