کد خبر : 9212

بهاره کیان افشار | حاملگی بهاره کیان افشار | رقص بهاره کیان افشار | قد و وزن بهاره کیان افشار | بهاره کیان افشار در باخانمان | بهاره کیان افشار اینستاگرام

بهاره کیان افشار از سوتی جنجالی اش خجالت کشید!

به گزارش ستاره پارسی :

بهاره کیان افشار در اردیبهشت سال 1362 متولد شده است . بهاره کیان افشار یکی از بازیگران پر تلاش کشورمان است و در کنار شغل بازیگری به کار های دیگری هم می پردازد از جمله طراحی دکوراسیون داخلی و کار های کامپیوتری و تبلیغاتی . بهاره کیان افشار از کودکی عاشق شغل بایگری بود ولی چون خانواده اش مخالفت میکردند نتوانست از همان بچگی به شغل بازیگری بپردازد . در ادامه اطلاعات جذاب تری از بیوگرافی بهاره کیان افشار مظالعه کنید :

سوتی خنده دار بهاره کیان افشار در حین برنامه

بیوگرافی بهاره کیان افشار و عکس های جذابش

بهاره کیان افشار

بهاره کیان افشار هرگز به بازیگری به عنوان تنها شغلش در زندگی نگاه نمیکند و در سالهای ابتدایی فعالیتش در دنیای هنر به همراه دوستانش در یک شرکت کارهای اجرایی دکوراسیون داخلی

بهاره کیان افشار

مشغول فعالیت شد و همیشه سعی کرده است علاوه بر بازیگری شغل دیگری هم داشته باشد.

بهاره کیان افشار سفیر سلامت خیریه بهنام دهشپور است و پیش از آغاز بازیگری به صورت داوطلبانه با این خیریه همکاری میکرد.

بهاره کیان افشار

این بانوی هنرمند در یک گفتگو ضمن اشاره به کمک های داوطبانه به خیریه بهنام دهشپور دلیل حضور در این خیریه را مشکلات سختی که در دوره ای زندگی برایش پیش آمد عنوان کرد و همین مشکلات باعث شد تا او حضوری دائمکی در این خیریه داشته باشد و بعد از آغاز بازیگری باز هم به این خیریه سر میزد تا اینکه به عنوان سفیر سلامت خیریه بهنام دهشپور انتخاب شد.

بهاره کیان افشار

بازیگری بهاره کیان افشار

بهاره کیان افشار از کودکی به بازیگری علاقه مند بود و با وجود مخالفت های خانواده در تئاترهای مدرسه شرکت میکرد و تلاش زیادی برای راضی کردن خانواده اش برای حضور در این حرفه کرد.

بهاره کیان افشار

علاقه بهاره کیان افشار او را به سمت بازیگری سوق داد و باعث شد تا تلاش های زیادی برای راضی کردن خانواده اش انجام دهد و در نهایت موفق شد تا خانواده اش را راضی کند و اولین بار سال 83 مقابل دوربین سریال کلاه پهلوی رفت.

بهاره کیان افشار

نقش متفاوت بهاره کیان افشار در هشتگ خاله سوسکه

بهاره کیان افشار در طول دوران حرفه ای فعالیت در یک سریال فانتزی و کمدی کودکانه به نام هشتگ خاله سوسکه ایفای نقش کرد و ایفاگر نقش اصلی قصه این سریال به نام خاله سوسکه بود.

بهاره کیان افشار

بازیگر جوان سینما و تلویزیون در این سریال نمایش خانگی با گریمی دیدنی مقابل دوربین رفت و نقش خاله سوسکه را در کنار بازیگرانی چون امیر حسین رستمی، ارژنگ امیر فضلی، الناز حبیبی، امیر کربلایی زاده، شهین تسلیمی، لاله صبوری، صفر کشکولی، بهزاد رحیم خانی،نیلوفر رجایی فر، محمد مسلمی، لیلا بلوکات، سعید امیر سلیمانی و الهام حمیدی بود.

بهاره کیان افشار

فیلم های سینمایی بهاره کیان افشار

        1387 شیرین

        1391 گناهکاران

        1391 هیچ کجا هیچ کس

        1393 طول موج

        1393 عین شین قاف

        1394 کفشهایم کو؟

        1394 بارکد

        1395 کمدی انسانی

        1395 زرد

        1395 ماهورا

        1396 لونه زنبور

        1396 عطر داغ

        1396 دشمن زن

        1397 پالتو شتری

        1397 بی وزنی

        1397 رؤیای سهراب

        1398 پسرکشی

        1398 مرد نقره ای

        1398 سگ بند

        1398 گربه سیاه

اولین فیلم سینمایی بهاره کیان افشار

فیلم سینمایی شیرین به کارگردانی عباس کیارستمی در سال 1387 اولین تجربه بازیگری بهاره کیان افشار در سینما است.

بهاره کیان افشار در اولین تجربه حضورش در سینما مقابل دوربین فیلمی متفاوت از عباس کیارستمی رفت و با بازیگران زیادی از دنیای هنر همبازی بود و تجربه های زیادی در کنار زنده یاد عباس کیارستمی و هنرمندان سینما کسب کرد.

ترانه سرایی بهاره کیان افشار

بهاره کیان افشاری از دوران کودکی ترانه هایی را می سرود و به واسطه آشناییت و رفت و آمدی که خانواده شان با بهرام رادان داشتند، بهرام رادان در چند قطعه از ترانه های او استفاده کرد.

قطعه تو هستی با صدای بهرام رادان با ترانه ای از بهاره کیان افشار است که سال 1392 منتشر شد و ترانه سرایی 5 قطعه از آلبوم روی دیگر بهرام رادان برعهده بهاره کیان افشار بوده است.

نظر خود را در مورد بازی بهاره کیان افشار با ما در میان بگزارید .

ارسال نظر