چهارشنبه 27 تیر 1403 - 17 Jul 2024
تاریخ انتشار: 1399/10/18 08:14
کد خبر: 7898

اولین فیلم از حضور ساسی مانکن در تهران

ساسی مانکن دیروز در فضای مجازی اعلام کرد که به ایران بر می گردد و امروز صبح اولین ویدئویش در فرودگاه را منتشر کرد.

ساسان حیدری یافته  (زادهٔ ۲۷ آبان ۱۳۶۷ در اهواز) است.ساسان حیدری با نام هنری  ساسی مانکن  خوانندهٔ پاپ شد. ساسی مانکن در میانهٔ دههٔ هشتاد به همراه همشهری‌اش حسین مخته به شهرت رسید و تا چند سال یعنی زمان پخش آهنگ «گوشواره» به همکاری با او ادامه داد.ساسی مانکن پس از جدایی از حسین مخته بیشتر آهنگ‌هایش را انفرادی خوانده و تنظیم آن‌ها را عمدتاً به امیرمسعود و اخیراً به امیر ارشیا سپرده‌است.ساسی مانکن مدتی پیش ازدواج کرده است.

 


بیشتربخوانید:رئیس جمهور معروف به کرونا انگلیسی مبتلا شد!

 

فیلمی که ساسی مانکن از حضورش در فرودگاه و خیابان های ایران منتشر کرده است:

 

 

 


بیشتربخوانید:قاتل فراری سر دختر 15 ساله را برید!

 

 ساسان حیدری یافته  با نام هنری  ساسی مانکن  خوانندهٔ پاپ ایرانی با انتشار عکسی از بلیط هواپیما  به نوعی ادعای بازگشت به ایران کرد.

 

ساسی

 


بیشتربخوانید:علائم کرونا انگلیسی چیست؟


 

به شهرت رسیدن ساسی مانکن

ساسی مانکن  که ساکن کرج و دانشجوی رشتهٔ کامپیوتر (نرم‌افزار) دانشگاه نواب قزوین بوده‌است با موفقیت برخی آهنگ‌ها مانند «رپ بندری» در سال ۸۶ و «پارمیدا» در سال ۸۷ درس و دانشگاه را رها کرد و اختصاصاً به خوانندگی پرداخت.

 

از اهواز تا کرج

تنها یک خواهر بزرگتر از خود دارد. تا اول راهنمای در اهواز زندگی می‌کردند، سپس تصمیم گرفتن بـه کرج، جاییکه مادر بزرگ و عموهاش بودند نقل مکان کنند، پدر و مادرش سال 1394 از ایران خارج شدن ودر الیستا زندگی می کنند.

 

 

شروع فعالیت ساسی مانکن

علاقه بـه موسیقی و خواندن از دوران دبستان در وجودش شکل گرفت، می گوید با صدای خودش خیلی حال میکرد و دوست داشت در هر جمعی بخواند، فعالیت جدی خودرا از سن 16سالگی با آهنگ داف شروع کرد کـه بیت آن دانلودی از اینترنت و متن آهنگ از خودش بود.

 

شهرت ساسی مانکن در ایران

فعالیت او بیشتر با حسین مخته بود اما بعد ها از وی جدا شد. او انفرادی کار کرد سپس چند کلیپ تصویری با گروه بروکس انتشار داد، از آهنگ های پارمیدا و رپ بندری بـه عنوان کارهایی کـه موجب شهرت وی شد می‌توان نام برد.

 

ساسی مانکن و بازداشت ها

فعالیت زیرزمینی او و انتشار کلیپ وآهنگ های بدون مجوز باعث شد چندین بار دستگیر شود کـه بیشترین روز بازداشتی اش یک هفته در کیش بود کـه آن هم بعلت برهم زدن نظم عمومی بـه دلیل جمع شدن هواداران برای گرفتن عکس بود

 

 

ساسی مانکن و دیدار با کروبی

دوران انتخابات سال 1388بـه دعوت یک واسطه بـه همراه جمعی از خواننده های مجاز وغیرمجاز بـه دیدار کروبی رفت سپس از وی خواسته شد آهنگی در حمایت از وی بسازند کـه ساسان یافته هم ساخت

مدل موی او مثل ریش سعید مشهور در حال حاضر، مدتی در میان جوانان بشدت محبوب شد کـه ازآن بـه عنوان مدل موی ساسی یاد می کردند.

 

خروج ساسی مانکن از ایران

درسال 1390 ایران رو بـه مقصد مالزی ترک کرد و تقریباً دو سال آنجا زندگی کرد، سپس مدتی در ترکیه، شهر دبی بود ولی ساکن و مقیم انگلستان اسـت.

 

 

ماجرای ساسی مانکن و دنیا جهانبخت و طلا گلزار

دنیا جهانبخت در شبکه اجتماعی اش ادعا کرد با ساسی مانکن در ارتباط بوده و اکنون ساسی او را رها کرده تا با طلا گلزار روزگار بگذراند این ماجرا تا جایی پیش رفت کـه دنیا جهانبخت با انتشار ویدیویی در حال خودکشی جنجالی های زیادی علیه او را انداخت کـه در نهایت ساسان یافته در گفت‌وگو ای گفت اصلا دنیا جهابنخت را تابحال ندیده و رابطه ای شروع نشده بود کـه تمام بشود!

 

 

ساز تخصصی

او گیتار را بـه‌ صورت تجربی آموخت ودر حال حاضر تحت آموزش پیانو اسـت.

 

 

شوخ طبی و تغییر سبک

او شوخ‌ طبع اسـت و سرزنده، می گوید آهنگ‌ هایش نسبت بـه 10 سال قبل بسیار تفاوت کرده و مطمئنا محتوای ترانه‌ ای کـه هر خواننده‌ای در 16سالگی می‌ خواند با ترانه‌ ای کـه در 28 سالگی می‌ خواند متفاوت اسـت.

 

منبع:رکنا


کپی لینک کوتاه خبر: https://setareparsi.com/d/27p8d2