چهارشنبه 27 تیر 1403 - 17 Jul 2024
تاریخ انتشار: 1399/02/22 17:30
کد خبر: 1642

فیلمی خانوادگی نسرین مقانلو و بیوگرافی او+تصاویر

خانواده نسرین مقانلو جزو اولویت های زندگی او محسوب می شوند

نسرین مقانلو زاده ۱ تیر ۱۳۴۱ است.نسرین مقانلو متولد تهران است.نسرین مقانلو هنرپیشه سینما و تلویزیون اهل ایران است.نسرین مقانلو از سال۱۳۷۰کار حرفه ای خود را آغاز کرده‌است.نسرین مقانلو فعالیت خود را با فیلم امید در سینما آغاز کرد و با بازی در فیلم همسر بیشتر مورد توجه قرار گرفت.

 

نسرین مقانلو بازیگر زن کارکشته و با استعداد سینمای ایران است که آثار بسیار خوبی در کارنامه هنری اش دیده می شود. خانواده او در آمریکا زندگی می کنند و او هرزگاهی به دیدن آنها می رود. روز گذشته او با انتشار ویدئویی از خانواده اش به خاطر داشتن آنها از خدا تشکر کرد.در ستاره پارسی ویدئو خانواده نسرین مقانلو را ببینید

 

نسرین مقانلو با انتشار عکسی از خانواده اش نوشت:

یار همیشگی من همسرم و فرزندانم قدر داشته هایمان را بدانیم، خدایا شکر برای عزیزانی که به من هدیه دادای.

ویدئویی از خانواده نسرین مقانلو

نسرین مقانلو

نسرین مقانلو همچنین با انتشار عکسی از همسر و پسرانش از دلتنگی خود نوشت:

همسر عزیزم ،ارشیا وآرین پسرای گلم. عزیزان من چقدر دلم براتون تنگ شده در این تاریخ الان باید اونجا پیشتون بودم ولی متاسفانه با این ویروس کرونا دیدارمون به تاخیر افتاد،به خدای بزرگ میسپارمتان مراقب خودتون باشید. به امید از بین رفتن ویروس کرونا و دیداری دوباره شما عزیزانم

روز جهانی مادر

نسرین مقانلو با انتشار عکسی از مادرش به مناسبت تولد او نوشت:

سایه ات بر سرم مستدام ای زیباترین،مهربانترین، خواستنی ترین مخلوق خداوند،”مادرم” اگر هر چند بار به این دنیا بیام باز میخواهم که تو مادرم باشی ای صبورترین،عاشقترین،پر تحمل ترین، مادرم رفیق راه زندگیم روزت مبارک. روز جهانی مادر بر تمام مادران جهان خصوصا مادران ایرانی مبارک. و روح همه مادران آسمانی شاد و یادشان گرامی

نسرین مقانلو

بد نیست درباره فعالیت های نسرین مقانلو بیشتر بدانید

ستاره سینمای ایران در سال‌های آغازین دهه ۷۰ بازیگری است که با ملودرام پرفروش «امید» (حبیب کاوش) به شهرت رسید و در «همسر» (مهدی فخیم‌زاده) در نقش مکمل (مامور پلیس) توانایی‌هایش را نشان داد.

نسرین مقانلو

در سال‌هایی که نیکی کریمی با «عروس» به پدیده تبدیل شده بود، دشوار بود تا یک بازیگر زن دیگر به شهرت و محبوبیت برسد، به همین دلیل روند فعالیت مقانلو آن‌گونه که انتظار می‌رفت پیش نرفت.

نسرین مقانلو

 

بازی خوبش در «قربانی» کمتر دیده شد و وقتی در «مهمان مامان» با داریوش مهرجویی همکاری کرد، هیات داوران ساده از کنار بازی هنرمندانه‌اش در نقش مکمل این فیلم پربازیگر گذشت. همکاری با تهمینه میلانی در «سوپراستار» یکی دیگر از نقاط عطف کارنامه مقانلو است.

نسرین مقانلو

فیلم درباره زندگی یک سوپراستار به نام کورش زند (شهاب حسینی) است و نسرین مقانلو یکی از شخصیت‌های مهم که حضوری کوتاه مقابل دوربین دارد اما همین سکانس‌های مختصر به خاطر توانایی او در نمایش عواطف زنانه، از بخش‌های جذاب فیلم است.

نسرین مقانلو

مهاجرت مقانلو در جوانی و روزهایی که تازه وارد سینما شده بود، روند دیده شدن او را به تاخیر انداخت. وقتی دوباره به ایران بازگشت، بازیگر نقش‌های مکمل شده بود و دیگر فرصت کمتری برای بازی در نقش یک داشت.

نسرین مقانلو

فعالیت‌های او در تلویزیون از دهه ۸۰ بیشتر شد و توانست در تلویزیون فرصت بازی در نقش‌های مختلف را به دست آورد. مقانلو در همه این نقش‌ها قابل باور و بدون تصنع بازی کرده و نقطه درخشان این بخش از کارنامه او همکاری با داوود میرباقری در «مختارنامه» است.

نسرین مقانلو

نسرین مقانلو

این نخستین نقش تاریخی مقانلو در یک پروژه عظیم و پربازیگر است و دستاوردی قابل توجه برای او داشته است.

نسرین مقانلو

بازیگری که به واسطه چهره و ویژگی‌های ظاهری‌اش برای بازی در نقش زنان شهری و مدرن مناسب است، در «مختارنامه» نقشی را تجربه کرد که از او به یادگار خواهد ماند و حتی در پخش های مکرر این سریال، خسته‌کننده و تکراری نشده است.

نسرین مقانلو

 

 

 

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://setareparsi.com/d/2rbnw4