شنبه 23 تیر 1403 - 13 Jul 2024
تاریخ انتشار: 1399/06/06 06:18
کد خبر: 4345

گریه های غم انگیز محسن کیایی برای عشقش+فیلم دیده نشده

هم‌گناه به کارگردانی و تهیه‌کنندگی مصطفی کیایی برای پخش در شبکه نمایش خانگی تولید می‌شود.

محسن کیایی  زاده ۱۳۶۰ است. محسن کیایی  متولد تهران است. محسن کیایی  بازیگر و نویسنده است.محسن کیایی اهل ایران است.  محسن کیایی  برادر مصطفی کیایی کارگردان سینما است.

 

 

هم‌گناه به کارگردانی و تهیه‌کنندگی مصطفی کیایی برای پخش در شبکه نمایش خانگی تولید می‌شود. هم‌گناه نخستین تجربهٔ مصطفی کیایی برای حضور در شبکه نمایش خانگی است

گناه منى، بى‌گناه منى که بار غم‌ات مانده بر دوشم . سومین قطعه اختصاصى سریال هم‌گناه با صداى #علیرضا_قربانى ...

 

 

خانواده

محسن کیایی در سال 1360 در تهران و در خانواده ای هنرمند متولد شد،برادر او مصطفی کیایی یکی از کارگردانان موفق سینما است که محسن کیایی در اکثر کارهای هنری  برادرش حضوری پررنگ دارد.

 

 فیلمهای کمدی جدید محسن کیایی, فیلمهای جدید محسن کیایی

محسن کیایی به همراه مادر مرحومش
 

تحصیلات

این بازیگر جوان ایرانی از طریق آکادمیک به عرصه هنری در زمینه بازیگری وارد شده است. محسن کیایی دانش آموخته رشته بازیگری از دانشگاه آزاد است. او در دوران تحصیل با برخی از هنرمندان از جمله سامان دارابی و فرناز رهنما در دانشگاه هنر و معماری هم دوره بوده است.

 

ازدواج

محسن کیایی در سال 1385 با سهیلا امیرحسینی ازدواج  کرده است.

 

همسر

سهیلا امیر حسینی هم یک هنرمند است و در عرصه عکاسی و کار گریم فعالت میکند.

 

 فیلمهای کمدی جدید محسن کیایی, فیلمهای جدید محسن کیایی

محسن کیایی به همراه همسرش سهیلا امیر حسینی و دخترشان رز

 

فعالیت هنری

شروع با برادرم

 سامان دارابی و فرناز رهنما از جمله همدوره‌ های من در دانشگاه هنر و معماری بودند در ادامه در کنار مصطفی به سراغ دستیار کارگردانی رفتم و در فیلم‌های کوتاه و تبلیغاتی که ساخت، در کنارش بودم

 

 

فعالیت در سینما

کیایی فعالیت هنری اش را با ایفای نقش در سریالی برای کودکان به نام رویای گلی و سریال ایپزودی شاهین می خواند از سال 1397 آغاز کرد. ورود این بازیگر به عرصه سینما با بازی در فیلم «بعد از ظهر سگی» به کارگردانی برادرش مصطفی کیایی در سال 1388 بوده است.

 

ورود به تلویزیون

محسن کیایی در سال 1390 با بازی در سریال «راه در رو» به کارگردانی سعید آقاخانی به شهرت دست یافت. بعد از این موفقیت در همین سال، بازی او در نقش یک روحانی در سریال پرده نشین به کارگردانی بهروز شعیبی باعث افزایش محبوبیت او شد.

 

فعالیت نویسندگی محسن کیایی

محسن کیایی علاوه بر بازیگری نویسندگی هم میکند، فیلمنامه سریال مهمانان ویژه به کارگردانی جواد رضویان که چندی پیش از شبکه تهران پخش گردید توسط وی نوشته شده است.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://setareparsi.com/d/2xxbq2