پنج‌شنبه 28 تیر 1403 - 18 Jul 2024
تاریخ انتشار: 1400/07/19 11:12
یارانه معیشتی / زمان واریز یارانه معیشتی / یارانه معیشتی شهریور / مبلغ یارانه معیشتی
کد خبر: 9165

یارانه مهر ماه چه زمانی واریز خواهد شد؟

زمان واریز یارانه نقدی مشخص شد.

یارانه مهر ماه در راه است. زمان واریز یارانه نقدی اعلام شده است. یارانه نوعی کمک دولتی‌ست که برای ارتقای مشاغل و سودآوری آن‌ها در ارائه‌ی کالاها و خدمات مهم به شهروندان به کار گرفته می‌شود. یارانه می‌تواند به رونق اقتصادی و بهبود عملکرد تجاری کمک کند. یارانه یا سوبسید نمونه‌ای از کمک‌های مالی دولت است که به مشاغل و سازمان‌های یک کشور اختصاص می‌یابد.

 امید حاجتی، مدیرعامل سازمان هدفمندسازی یارانه‌های کشور، از واریز یکصد و بیست و نهمین مرحله یارانه نقدی به حساب سرپرستان خانوار در ساعت 24 روز سه شنبه 20 مهر ماه 1400 خبر داد.

وی عنوان کرد:

واریز این مرحله از یارانه نقدی، مانند سنوات گذشته به ازای هر نفر 455،000 ریال به همراه افزایش حداقل مستمری خانوارهای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی کل کشور به حساب سرپرستان محترم خانوارها واریز و قابل برداشت خواهد بود.

مدیرعامل سازمان هدفمندسازی یارانه ها اضافه کرد:

برحسب مصوبه ستاد ملی کرونا و اطلاع رسانی های قبلی صورت گرفته، پانزدهمین بخش از اقساط تسهیلات قرض الحسنه 10 میلیون ریالی مرحله اول وام کرونا، از یارانه نقدی مهر‌ سال جاری سرپرستان خانواری که این تسهیلات را دریافت کرده اند، کسر خواهد شد.

 

 

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://setareparsi.com/d/3qz883