سه‌شنبه 02 مرداد 1403 - 23 Jul 2024
تاریخ انتشار: 1401/10/10 19:01
سرنا امینی
کد خبر: 12230

سرنا امینی از سرمایه و دارایی اش رونمایی کرد | سرنا امینی:این پول تو جیبی من بود! +عکس

سرنا امینی با انتشار تصاویری اینستاگرامش را بروز کرد.

سرنا امینی متولد 28 دی ماه 1372 در مشهد ، واینر و چهره اینستاگرامی است. تحصیلکرده رشته عکاسی دیجیتال می باشد که با ویدیوهای طنز در فضای مجازی مشهور شد و حالا پیشنهاد بازیگری حرفه ای دارد و یک مادر هم است.سرنا امینی با انتشار یک استوری فالورش را با خاک یکسان کرد.

سرنا امینی با انتشار تصاویری اینستاگرامش را بروز کرد.

سرنا امینی

سرنا امینی با انتشار استوری کوبنده از تیم ملی حمایت کرد.

سرنا امینی

او فرزند سوم خانواده است و یک خواهر و یک برادر بزرگتر از خود دارد، خواهرش سلین امینی میکاپ آرتیست می باشد. فعالیت خود را از سال 1398 وقتی 26 ساله بود با ساخت دابسمش از کارهای فردین جهانشیری هنرمند تربت حیدریه شروع کرد که آن زمان تنها 24 نفر فالوور داشت.

سرنا امینی واینری از 26 سالگی

فعالیت خود را از سال 1398 وقتی 26 ساله بود با ساخت دابسمش از کارهای فردین جهانشیری هنرمند تربت حیدریه شروع کرد که آن زمان تنها 24 نفر فالوور داشت.

در ادامه با تشویق خانواده ، ساخت کلیپ را شروع کرد تا اینکه چند ماه بعد با فالوورهای میلیونی چهره اش شناخته تر شد.

 

 

سرنا امینی

 

 

مربی ایروبیک

قبل از شروع به ساخت ویدیوها در اینستاگرام ، بعنوان مربی ایروبیک تدریس می کردم و راستش همیشه حسرت اینکه بازیگر بشوم را داشتم.

هر وقت یک فیلم و سریالی می دیدم همیشه می گفتم ای وای نشد که منم بازیگر بشوم که با دیدن ویدیوهایی که تو اینستاگرام وایرال می شد گفتم چرا من نه ؟!

 

 

ازدواج و پسر سرنا امینی

سرنا امینی چند سال پیش ازدواج کرده و در برخی ویدیوها هم ، همسرش حضور دارد و ثمره این زندگی مشترک یک فرزند پسر می باشد.

 

 

سرنا امینی

 

 

نحوه آشنایی سرنا امینی با همسر

زمانی که توی عکاسی کار می کردم یه خانمی برامون کار طراحی عکس عروس و داماد انجام می داد که اون خانمه همسایه شوهر اینا بودند ، از طرف ایشون کاملا سنتی به خانواده همسرم معرفی شدم و به خواستگاریم آمدند و بعد از دو سه جلسه ، ازدواج کردیم.

مصاحبه سرنا امینی

سرنا امینی اخیرا با شبکه تی وی پلاس مصاحبه ای داشته که ویدئوی آن را در ادامه مشاهده می کنید .

سرنا امینی در این مصاحبه از علاقه اش به جواد عزتی گفت و عنوان کرد که آرزویش رسیدن به جایگاه این بازیگر تواناست.

جالب است بدانید این چهره در یکی از عکس هایش که در دی ماه 99 منتشر کرده است نوشته:

چند ماه پیش با خودم میگفتم خدایا یعنی میشه تا روز تولدم صد هزار تا فالوور داشته باشم ٫ و خدا امسال بهترین هدیه رو بهم داد ٫ وجود شما واسم بهترین هدیه ست تولدم مبارککککک ٫ عاشقتونم 

این در حالی است که وی در حال حاضر که بهمن 99 است و در عرض 1 ماه به بیش از 2میلیون رسیده است

آیا بازی در فیلم « سلام بمبئی2 » را تائید میکنید ?

تا این لحظه هنوز مشخص نیست و پیش تولید این فیلم هم شروع نشده، اما آقای قربان محمدپور کارگردان فیلم سلام بمبئی2 به من لطف داشتند و یک صحبت هایی داشتم. فعالیت در عرصه سینما قطعا برای افرادی که در کار نمایش هستند بسیار جذاب است.

بازیگران مورد علاقه شما ?

از بین بازیگران ایرانی بازی نوید محمدزاده خیلی درخشان و خاص است، جواد عزتی، بهرام افشاری و حامد بهداد را هم دوست دارم و در میان بازیگران هندی هم کاجول ، شاهرخ خان و سلمان خان بسیار خوب هستند.

در بین خانم های ایرانی هم ترانه علیدوستی و پریناز ایزدیار را بسیار دوست دارم.

الگو بازیگری

همیشه دوست داشتم مانند آقای جواد عزتی باشم، آقای عزتی هم در نقش های طنز عالی هستند هم در نقش های جدی، تعداد بازیگر هایی که این ویژگی را داشته باشند بسیار کم است. امیدوارم در ادامه فعالیت هایم بتوانم اینگونه باشم که برای نقش های طنز و جدی دعوت به کار شوم.

مربی ورزشی

پیش از آغاز موفقیت در فضای مجازی، در کنار عکاسی مربی ایروبیک هم بود. اما با شهرت در فضای مجازی، دیگر تمام تمرکز و وقت خود را برای ساخت کلیپ های طنز صرف میکند.

با وجود اینکه ورزش را بسیار دوست دارد اما گفته است علاقه ای به فوتبال ندارد و طرفدار هیچ تیم باشگاهی نیست. تنها فوتبالیست هایی که میشناسد علی دایی و خداداد عزیزی هستند.

ترس از هواپیما

میگوید اکثر مردم از پرواز با هواپیما ترس دارند اما من با شنیدن صدای هواپیما میترسم که هواپیما در جایی که هستم سقوط کند مثلا وقتی در خانه هستم تصور میکنم بر روی خانه سقوط کند.

سرنا امینی در سایت یوتیوب نزدیک به 100 هزار مشترک دارد، و با میزان بازدید چند ده میلیونی ویدئو هایش قطعا درآمد بسیار بالایی از این طریق کسب می‌کند.ر


کپی لینک کوتاه خبر: https://setareparsi.com/d/4bgmv3