پنج‌شنبه 28 تیر 1403 - 18 Jul 2024
تاریخ انتشار: 1402/01/05 07:44
سریال یاغی | پشت صحنه سریال یاغی | درگیری در پشت صحنه سریال یاغی
کد خبر: 14578

درگیری شدید در پشت صحنه سریال یاغی جنجال به پا کرد | کتک کاری پارسا پیروزفر و طناز طباطبایی در پشت صحنه سرریال یاغی

در ادامه این مطلب میپردازیم به درگیری واقعی در پشت صحنه یریال یاغی که این درگیری بین پارسا پیروزفر و طناز طباطبایی رخ داده اسست.

به گزارش ستاره پارسی: سریال یاغی مجموعهٔ ایرانی در ژانر درام است که برای سرویس نمایش خانگی فیلیمو ساخته شده‌است. محمد کارت کارگردانی این مجموعه را بر عهده داشت و فیلم‌نامهٔ آن را پدرام پورامیری، حسین امیری دوماری و کارت با نگاهی به رمان سالتو نوشته مهدی افروزمنش به نگارش درآورده‌اند. این مجموعه به سفر قهرمان شخصی از طبقهٔ کارگر می‌پردازد که گرفتار مشکلات طبقهٔ ممتاز جامعه می‌شود.[۱] بازیگران اصلی این مجموعه پارسا پیروزفر، علی شادمان، طناز طباطبایی، امیر جعفری، نیکی کریمی، فرهاد اصلانی، مهدی حسینی‌نیا، آبان عسکری، مه‌لقا باقری، عباس جمشیدی‌فر، جواد خواجوی و الیکا ناصری هستند.

سریال یاغی در ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ به نمایش درآمد و در ۳۱ شهریور متشکل از ۲۰ قسمت به پایان رسید. قسمت‌های اول این مجموعه با استقبال منتقدان و مخاطبان مواجه شد اما چند قسمت آخر مورد انتقاد قرار گرفت.

 

پشت‌ صحنه جذاب و تکان‌ دهنده سریال یاغی به تازگی در فیلیمو منتشر شده که صحنه کتک عصبانیت پارسا پیروزفر و حمله به سمت طناز طباطبایی مورد توجه مخاطبین قرار گرفته است.

 

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://setareparsi.com/d/4byyn9