پنج‌شنبه 28 تیر 1403 - 18 Jul 2024
تاریخ انتشار: 1400/06/19 17:30
کد خبر: 8755

قتل هولناک والیبالیست معروف اشک همه را درآورد/علیرضا تازه 19 ساله شد!

علی رضا قیاسی والیبالیست زاهدانی به طرز هولناکی به قتل رسید.

 شاید در آینده نزدیک تماشاگران سالن والیبال 6 هزار نفری آزادی شاهد حضور لیبروی جوانی به نام  علیرضا قیاسی  در تیم ملی بودند. اما حالا والیبال ایران در ماتم  قتل  والیبالیست زاهدانی است.​


خبرداغ:حرکات نامتعارف منوچهر هادی و دخترش حین برف بازی+فیلم جنجالی


مرگ  علی‌رضا قیاسی 18 ساله که در کنار والیبال، ورزش کوهنوری هم انجام می داد برای خانواده اش به قدری سنگین بود که پدرش را افسرده کرده است.

 

قتل علیرضا قیاسی ورزشکار زاهدانی در زاهدان

پنجشنبه 13 آذر ماه ساعت 6 بعد از ظهر، علیرضا قیاسی جوان زاهدانی قبل از رفتن به  قتلگاه  خود با دوست صمیمی اش یونس سرگزی طی تماس تلفنی قرار کوهنوری گروه را برای جمعه هماهنگ می کند اما لحظه ای بعد از تماس با یونس، علیرضا توسط سارقان بی رحم که در افکار شیطانی خود قصد دزدی گوشی او را داشتند با ضربه چاقو به قلبش، در خیابان البرز منطقه زیبا شهر او را به  قتل  می رسانند.

یونس سرگزی دوست صمیمی علی رضا قیاسی در گفتگو اختصاصی، اظهار کرد: علیرضا، 2 سال عضو تیم کوهنوردی ما بود و بسیار پسر با مهربان و با شخصیتی بود. علیرضا یکی از آینده دارهای کوهنوردی گروه بود که متاسفانه او را از دست دادیم.

دوست علیرضا قیاسی ادامه داد : شب یلدا تولد 19 سالگی علیرضا بود. ما برای این جشن تدارک دیده بودیم. علیرضا، امسال تازه کنکور داده بود و دانشگاه قبول شده بود.


خبرداغ:لباس متفاوت و بدن نمای همسر دوم مهدی پاکدل جنجالی شد!+عکس


سارقان بی رحم علیرضا قیاسی را به قتل رساندند

یونس سرگزی گفت : علیرضا روز حادثه ساعت 40 : 5 بعد از ظهر، دقایقی قبل از به  قتل  رسیدنش در تماس تلفنی با من، برای فردا صبح یعنی روز جمعه قرار کوهنوردی را هماهنگ کرد و این تماس آخرین باری بود که صدای علیرضا را شنیدم.

یونس سرگزی افزود: علیرضا در خیابان البرز حضور داشت و در نزدیکی دفتر پیشخوان دولتی روی یک سکو نشسته بود که 2 سارق به قصد سرقت نزدیک علیرضا می شوند که با مقاومت او رو به رو شدند در این لحظه یکی از  سارقان  بلافاصله با یک چاقو قلب علی رضا را هدف قرار می دهد و او را به قتل می رساند و از محل حادثه متواری می شوند.

دوست علیرضا قیاسی در پایان گفت: پس از چاقو خوردن علیرضا و متواری شدن  سارقان  مردم به اورژانس زنگ می زنند اما در فاصله 10 دقیقه ای که ماموران اورژانس خود را به محل  حادثه  می رسانند خون از قلب علیرضا به بیرون پمپاژ شده و علیرضا به قتل می رسد. متاسفانه مردمی که در صحنه حاضر بودند آگاهی نداشتند که با فشار دادن دست  روی جای زخم می توانند جلو فوت علیرضا قیاسی را بگیرند


کپی لینک کوتاه خبر: https://setareparsi.com/d/4dmyq4