جمعه 22 تیر 1403 - 12 Jul 2024
تاریخ انتشار: 1401/07/23 10:03
افسانه پاکرو
کد خبر: 9822

بازیگر معروف ایرانی در ترکیه ازدواج کرد | بازیگر مشهور ترکیه‌ای از افسانه پاکرو خواستگاری کرد

بازیگر مشهور ترکیه از افسانه پاکرو خواستگاری کرد.یوسف چیم از افسانه پاکرو خواستگاری کرده است. که در ادامه مشاهده می کنید.

افسانه پاکرو متولد 4 اردیبهشت سال ۱۳۶۲ است و افسانه پاکرو اصالت ترکی دارد. افسانه پاکرو در اهواز به دنیا آمده است و افسانه پاکرو خودش را یک آبادانی می داند. حتی خیلی ها به  افسانه پاکرو می گویند که خونگرمی تو به دلیل جایی است که در آن بدنیا آمده ای ، بازیگر مشهور ترکیه از افسانه پاکرو خواستگاری کرد.یوسف چیم از افسانه پاکرو خواستگاری کرده است. که در ادامه مشاهده می کنید. 

افسانه+پاکرو

خانواده

افسانه پاکرو یازیگر 37ساله کشورمان در اهواز متولد شده است.این بانوی هنرمند با اینکه در اهواز متولد شده است اما اصالتش به تبریز برمیگردد و بزرگ شده تهران است اما خودش را بخاطر خونگرمی اهل آبادان می داند.او یک برادر کوچک تر از خود  و یک خواهر بزرگتر به نام سعیده دارد که به شدت به او وابسته است. فاصله سنی آنها یک سال است و از نظر خودشان، دوقلو هستند، این دو علاقمندی هایشان، فعالیت شان و حتی لباس هایشان هم شبیه هم است.مادرم  نقاش است و با اینکه تحصیلات آکادمیک نقاشی ندارد دیدن آثارش هر کسی را متعجب می کند.

خانوم پاکرو فارغ التحصیل لیسانس رشته نقاشی از دانشگاه سوره است.

  ازدواج

افسانه تا بحال ازدواج نکرده و مجرد است.

شرط جنجالی ازدواج

او در این باره میگوید:می گوید من عاشق خواهرم هستم و یکی از دلایل ازدواج نکردم این است که نمی خواهم از خواهرم جدا شوم. مدتی شایعه شده بود او شرط کرده در صورتی ازدواج می کند که دو برادر دوقلو به خواستگاری او و خواهرش بیایند که صحت ندارد. همین شایعه او را  مدت ها درگیر درخواست ازدواج از سمت دوقلوها کرده بود !

افسانه پاکرو

بازیگری خواهر و برادر

او در مصاحبه ای از بازیگری خواهر و برادرش گفت:

افسانه پاکرو: راستش سعیده را هر کسی می‌بیند فکر می‌کند بازیگر است. اتفاقاً چندین بار پیشنهاد بازیگری هم داشته اما قبول نکرده است. احساس می‌کنم به دلیل سختی کاری که من داشته‌ام او هم زده شد. در صورتی که شاید این فرصت را هر کس داشت به راحتی از دست نمی‌داد. من هم خیلی اصرار کردم.

 

 برادرم هم یکبار در یکی از سریال‌های تاریخی بازی کرد. آن موقع سن کمی داشت. وقتی کارگردان نوع دیالوگ گفتن را برایش توضیح داده بود، چون دیالوگ ها به سبک قدیمی بود، گفت نمی توانم این دیالوگ ها را بگویم. کار را رها کرده و آمده بود.(می خندد) فکر می کنم خانواده ام خیلی به این کار علاقه ندارند. شاید چون محدودیت‌ها و سختی‌های من را دیده بودند، نخواستند وارد این حرفه شوند.

شهرت

افسانه از شهرت بیزار است ،این را بدون اغراق می گوید. او میگوید به خاطر حس شهرت طلبی به سراغ این حرفه نیامده است. کتاب زیاد می خوانم و چون فیلم کوتاه هم می سازم خودم نویسنده کارهایم هستم مطالعه تاثیر مثبتی در کارهایم دارد.

ورزش مورد علاقه

 از دوران بچگی شنا، تکواندو، و ژیمناستیک کار می کردم ، به فوتبال و دروازه بانی هم علاقه دارم .

از بازیکنان ایرانی علی کریمی و علی دایی را دوست دارم و از خارجی های طرفدار رونالدو هستم .

 سیگار

 انتشار برخی تصاویر از سیگار کشیدن خانم پاکرو به شدت مدتی جنجالی شد که در نهایت اعلام کرد این عکس ها مربوط به سکانسی از یک فیلم کوتاه است.او می گوید به از دود سیگار بدم میاد و برای بازی در این فیلم مجبور شدم سیگار دستم بگیرم.خانوم پاکرو پس از گرفتن فوق دیپلم به خاطر علاقه اش به بازیگری، یک دوره از کلاس های حمید سمندریان شرکت کرد و از آنجا به بازی در فیلم محکومین بهشت در سال 83 انتخاب شد.

افسانه پاکرو

 افسانه پاکرو در سکانسی از فیلم رویای خیس

 یک سال بعد از ورود به عرصه بازیگر در سال 1384 بازی در تلویزیون را با سریال پیدا و پنهان شروع کرد و در همین سال با فیلم رویای خیس در کنار محمدرضا غفاری به شهرت رسید

افسانه پاکرو ، ایرج قادری و افسانه بایگان

افسانه پاکرو ، ایرج قادری و افسانه بایگان در فیلم محاکمه

همکاری با کیارستمی

 در سال 94 افسانه پاکرو در یک فستیوال خارجی با برجسته ترین کارگردان ایران عباس کیارستمی آشنا شد و قرار بود در آخرین فیلم وی بنام راهبه ها بازی کند.

اما در حالی که فیلم در حال ساخت بود آقای کیارستمی در فروردین 95 درگیر بیماری  شد و در نهایت با فوت وی در 14 تیر ماه 95 این همکاری کامل نشد.

بازی در محصول مشترک با ترکیه

 خانم پاکرو در سال 98 در فیلم ترانه ای عاشقانه برایم بخوان در نقش دلارا محصول مشترک ایران و ترکیه بازی کرد که یوسف چیم از بازیگران این فیلم است

نه به دلنوازان!

افسانه پاکرو در حالی 2 بار قرارداد خود با سریال دلنوازان سال 88 رو بخاطر عدم تمایل به بازی و دیده شدن هر شب در تلویزیون کنسل کرد که سحر قریشی با این سریال به شهرت عجیبی رسید

 

افسانه پاکرو و مهناز افشار

افسانه پاکرو و مهناز افشار در فیلم محاکمه

افسانه پاکرو و مهدی فخیم زاده

 

سال       نام فیلم    کارگردان

1394    دلتا ایکس

1394    دو عروس           

1393    یادگاری   نیما طباطبایی

1390    شبکه      ایرج قادری

1389    چشم       جمیل رستمی

1388    شیر و عسل          آرش معیریان

1387    زندگی شیرین        قدرت الله صلح میرزایی

1385    محاکمه   ایرج قادری

1384    رؤیای خیس          پوران درخشنده

1384    محکومین بهشت     حجت الله سیفی

کارهای تلویزیونی

سال       مجموعه تلویزیونی  کارگردان

1392    زیباتر از رؤیا       محمدرضا رحمانی

1391    تکیه بر باد           محمود معظّمی

1389    در مسیر زاینده رود حسن فتحی

1384    رسم عاشقی          سعید سلطانی

1384    پیدا و پنهان          حجت قاسم زاده اصل

سال       فیلم تلویزیونی       کارگردان

1392    آقای عبدی نسب و بانو        

1391    من کجا خوابم برد  

1391    خط آفتاب محمدرضا خاکی

1390    فکر بد نکن          بهرام کاظمی


کپی لینک کوتاه خبر: https://setareparsi.com/d/4yw8a2