کد خبر : 7837

ریحانه پارسا که این روزها تبدیل به شاهدخت حاشیه شده است در جدیدترین اقدام خود روبه روی کامبیز دیرباز قرار گرفت.

کامبیز دیرباز در دوازدهمین روز از شهریور ماه 1354 در تهران متولد شد، او یکی از بازیگران خوب سینما و تلویزیون است که اصالتی تنکابنی دارد. کامبیز دیرباز در رشته بازیگری تحصیل کرده و فارغ التحصیل دانشکده هنرهای دانشگاه آزاد اسلامی میباشد. کامبیز دیرباز در سال 1376 زمانی که 22 سال سن داشت با تئاتر سیاوش خوانی وارد عرصه هنر شد. در سال 1378 با بازی در فیلم سینمایی دختران انتظار پا به دنیای سینما گذاشت و با بازی در اخراجی ها به شهرت فراوانی دست یافت.کامبیز دیرباز متاهل است و یک دختر به نام نیاز دارد.

خبرداغ:آبروریزی جدید سارا و نیکا با دابسمش جدیدشان+فیلم جنجالی


 این روز‌ها اینستاگرام برای برخی از بازیگران محل مناسبی برای ابراز عقیده، تبلیغ کردن و حتی حاشیه‌سازی تبدیل شده است. هرچند گاهی اوقات همین فضای مجازی برای این قشر از بازیگران دردسرساز می‌شود. اما در میان چهره‌های مشهور این روز‌ها ریحانه پارسا بیشتر از فضای مجازی و به خصوص فضای اینستاگرام استفاده می‌کند. هر روز یک پست جنجالی و چند استوری حاشیه‌ای. یک روز تاختن به امین تارخ و هشتک راه انداختن بر علیه این بازیگر پیشکسوت تا این روز‌ها که نوک پیکان اتهاماتش را به طرف کامبیز دیرباز گرفته است.

 


سیر تا پیاز دعوای ریحانه پارسا و کامبیز دیرباز / عذرخواهی کامبیز


حاشیه جدید ریحانه پارسا به یک مصاحبه کامبیز دیرباز برمی‌گردد. مصاحبه‌ای که بازیگر نقش مجید سوزوکی با یکی از تلوزیون‌های اینترنتی داشت. در جریان این مصاحبه مجری برنامه از کامبیز دیرباز درباره بازیگری پردیس پورعابدینی می‌پرسد. دیرباز در پاسخ به سوال مجری که می‌گوید آقای عنقا قرار داد سفت وسختی با پردیس پورعابدینی بسته است تا ماجرای ریحانه پارسا تکرار نشود اینطور گفت: قرار دادش را در سرسفره‌ای که بزرگ شده بسته است، پورعابدینی یک آدم خانواده دار است، به نظرم راه درست را در پیش گرفته است. او بازیگر و دختر خوبی است و جو زده نمی‌شود، تا اینجا هم نشده است و اگر قرار بود جو زده شود تا الان شده بود.

همین اظهارات کامبیز دیرباز بود که ریحانه پارسا برای این بازیگر بی حاشیه سینما وتلوزیون شمشیر را از رو بست. او ابتدا عکسی از کامبیز دیرباز در سریال آقازاده منتشر کرد و این متن را نوشت:

 


خبرداغ:جوان ایرانی اسم بهنوش بختیاری را روی بدنش تتو کرد!فیلم جنجالی


 

 

ماجرای دعوا کامبیزدیرباز و ریحانه پارسا | عذرخواهی کامبیز+فیلم و عکس

 
 

یتیمان

_یسیران

_فرزندان طلاق

(من را ببخشید)!

قلب شما اگر بشکند، من مقصرم!

من که با افتخار همه جا بی مهری پدر و ترک کردن مادرم را فریاد زدم، اما پای وجود پر تقصیرم از هر پدری مردانه‌تر و از هر مادری مهربان‌تر ایستادم!

که خود طناب دار برای امروز خود بافتم...

من از اشک شما شرمسارم که امروز این وقیحِ گستاخ از چشمان شما به صورتتان روانه کرد.

من باعث اشک و «شرم پر از شرف» چشم‌های شما شدم

این منِ بی خانواده‌ی یاغی را بابت نفس کشیدنش ببخشید.

اما ماجرای این شمشیر از رو بستن برای کامبیز دیرباز به این جا ختم نشد و ریحانه پارسا قمستی اظهار نظهر کامبیز دیرباز را استوری کرد. او روی این استوری چیزی ننوشت، اما فیلم را یک سایت با این کپشن پخش کرده بود: نظر کامبیز دیرباز درباره پردیس پورعابدینی. با حرفاش موافقین.

ریحانه پارسا در استوری بعدی خود اینطور نوشت: مثل خیلی از اهالی سینما که همه راه، سکوت را پیش گرفتن از پیشکسوت تا جوجه هایشان فحش دادن. هزار انگ به ریحانه پارسا بستن. براشون امکانات به بار میاره. شکاف عمیق بین چپ و راست کاملا این روز‌ها قابل درک شده.

این اظهارات ریحانه پارسا و رو در رویی او با کامبیز دیرباز دنبال کننده‌های آن‌ها را به واکنش‌های متفاوتی وا داشت تا اینکه کامبیز دیرباز با یک انتشار یک استوری قائله‌ای که به راه افتاده بود را جمع کرد.

 


خبرداغ:سامان صفاری با بازیگر سریال خانه امن ازدواج کردند!+فیلم


 

ماجرای دعوا کامبیزدیرباز و ریحانه پارسا | عذرخواهی کامبیز+فیلم و عکساو در استوری خود اینطور نوشت: سلام عزیزان همراه پویا در مصاحبه اخیرم ناخواسته باهث آزردن سرکار خانم ریحانه پارسا شدم.

به شدت از دل شکستن در زندگی هراس داشتم و خواهم داشت. از همینجا صمیمانه از ایشون عذرخواهی می‌کنم و خدای خوبی‌ها را شاهد می‌گیرم که عمدی در در دل نداشته ام. خواهرم (دخترم) ریحانه من رو ببخش.

این کار زیبای آقای بازیگر باعث شد ریحانه پارسا که شمشیر را برای او از رو بسته بود آن را در غلاف کند و با انتشار استوری کامبیز دیرباز این هشتگ را زد. مرد- باش
 

ماجرای دعوا کامبیزدیرباز و ریحانه پارسا | عذرخواهی کامبیز+فیلم و عکس

 


ریحانه پارسا در انتظار حاشیه سازی


چه اتفاقی افتاد که ریحانه پارسا از آن دختر کم حرف و ساکت که وقتی برای بار اول در نشست خبری حاضر شد سکوت او و رفتار‌های دخترانه اش دل هر بیننده‌ای را می‌برد امروز تبدیل شده به یک جوان سرکش که اگر هنرمندی نوک پیکان انتقاداتش را به روی او نشانه برود برایش هشتگ راه می‌اندازد و با انتشار پست و استوری رسما اعلان جنگ می‌کند.

آیا انتخاب او به عنوان بازیگر و شهرت زودهنگام باعث شد ریحانه پارسا وارد دنیای حاشیه شود و یا پشتیبانی‌های بی حد و مرز دست اندرکاران سینما و تلوزیون باعث شد او دچار جوزدگی شود. هرچه که بود و هرچه که این روز‌ها از ریحانه پارسا شاهد هستیم نشان از سوء مدیریت مدیران سینمایی و تلویزیونی، انتخاب بازیگر با توجه به چهره و زیبای بصری، عدم توجه به وجود خمیرمایه بازیگری در برخی از اشخاص است.
آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
روی خط رسانه
‍‍‍