کد خبر : 7920

عکسی از شقایق فراهانی و مرد جوان که در فضای مجازی منتشر شده است.

شقایق فراهانی زاده ۲ مرداد ۱۳۵۱ است. شقایق فراهانی در تهران متولد شده است. شقایق فراهانی بازیگر سینما و تلویزیون ایران است.شقایق فراهانی فرزند بهزاد فراهانی و فهیمه رحیم‌نیا، و خواهر بزرگتر گلشیفته فراهانی،  شقایق فراهانی  از بازیگران سینما و تلویزیون ایران و آذرخش فراهانی سرپرست، نوازنده، ترانه‌سرا و خواننده گروه موسیقی «کوچ‌نشین» است.شقایق فراهانی  / به تازگی عکسی از  شقایق فراهانی  در کنار یک آقای جوان در فضای مجازی منتشر شده است، گفته شده است که این آقا دوست خانم بازیگر است.  شقایق فراهانی  تا به این لحظه واکنشی نسبت به این موضوع نشان نداده است.​

 

 

شقایق+فراهانی+

 


بیشتربخوانید:برای ثبت نام وام 300 میلیونی مسکن اینجا کلیک کنید!

 

بدنیست در رابطه با شقایق فراهانی بیشتربدانید:

​شقایق فراهانی  فرزند بهزاد فراهانی و فهیمه رحیم‌نیا، و خواهر بزرگتر گلشیفته فراهانی، از بازیگران سینما و تلویزیون ایران و آذرخش فراهانی سرپرست، نوازنده، ترانه‌سرا و خواننده گروه موسیقی «کوچ‌نشین» است.

او در طول مدت بازیگری‌اش پرکار بوده‌است و منتقدین بازی وی را در فیلم چتری برای دو نفر ستوده‌اند. این بازیگر نقش‌هایش در فیلم‌های چتری برای دو نفر، پروانه‌ای در باد و سریال کلاه پهلوی را ماندگار می‌داند.

شقایق فراهانی  از کودکی در کنار پدر و مادرش در تئاتر بازی می‌کرد. او با حضور در فیلم لیلا به سینما آمد. در بزرگسالی با بازی در فیلم پروانه در سطح بین‌المللی توانست موفق شود.


بیشتربخوانید:پراید ارزان ترین خودرو هفته معرفی شد / شرایط تخفیف برای فروش پراید چیست؟


شقایق فراهانی  چندین سال قبل ازدواج کرده بود اما این ازدواج او منجر به جدایی و طلاق از همسر سابقش شد. او یک پسر به نام سام از این ازدواج دارد که با خودش زندگی میکند

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
روی خط رسانه
‍‍‍