شنبه 05 خرداد 1403 - 25 May 2024
تاریخ انتشار: 1401/11/20 04:30
شهاب حسینی | ساناز ارجمند
کد خبر: 13450

پیام خاص ساناز ارجمندی برای شهاب حسینی + عکس

شهاب حسینی و ساناز ارجمندی که پیش از این هم در فضای مجازی به سبکی خاص از یکدیگر تعریف و تمجید کرده بودند، باز نظرها را به خود جلب کردند.

به گزارش ستاره پارسی: شهاب حسینی بازیگر نام آشنای سینما و تلویزیون ایران که این روزها با نقش سرگرد محب مشکات در سریال پر بیننده پوست شیر می درخشد، در روز تولدش توسط بسیاری از همکارن خودف مورد لطف و محبت قرار گرفت که یکی از این تبریکات متفاوت، پست ساناز ارجمندی، عکاس برنامه همرفیق بود که در ادامه این بخش مشاهده می کنید.

 

ساناز ارجمند عکاس و فیلمبردار که با شهاب حسینی در برنامه هم رفیق همکاری داشته در تازه ترین پست اینستاگرامی خود ویدیویی از بازیگری تحسن برانگیز شهاب حسینی را منتشر نمود و برای او نوشت:

برای زادروزت

 

شهاب حسینی و ساناز ارجمند

 

شهاب حسینی بازیگر آثار شاخصی چون فروشنده، درباره الی، شوق پرواز و.. هم در پاسخ به پست و استوری های دوستانش برای تبریک تولد او، به سبک خودش واکنش نشان داد.

 

بیوگرافی شهاب حسینی

سید شهاب‌الدین حسینی تنکابنی بازیگر، فیلم‌ساز و مجری متولد 14 بهمن 1352 است که تا کنون جوایز مختلفی را از آن خود نموده است.

شهاب حسینی در سال 1374 با «پریچهر قنبری» از همکاران تئاتری خود ازدواج کرده است، ثمره این زندگی دو فرزند می باشد، «محمد امین» سال 1382 و «امیر علی» سال 1390 به دنیا آمد است، به گفته برخی از کاربران شهاب حسینی و پریچهر قنبری چندی پیش در سکوت خبری از یکدیگر جدا شده اند.

شهاب حسینی در سال 1379 با سریال پس از باران پا به عرصهٔ بازیگری گذاشت و بعد از آن در آثاری چون پوست شیر، شهرزاد، شین، فروشنده، درباره الی، پلیس جوان، تب سرد، مدارصفر درجه، شوق پرواز، رخساره، بچه‌های ابدی، شمعی در باد، محیا، دل شکسته، جدایی نادر از سیمین، هیس دخترها فریاد نمی زنند و... به ایفای نقش پرداخت؛ او علاوه بر بازیگری نقش راوی را در انیمیشن شکرستان برعهده داشته و در زمینه داوری جشنواره، تهیه کنندگی و کارگردانی نیز فعالیت داشته است.

 

شهاب حسینی و ساناز ارجمند

شهاب حسینی و ساناز ارجمندی در اکران مردمی فیلم سینمایی شین

 

ساناز ارجمند کیست؟ بیوگرافی عکاس برنامه همرفیق

ساناز ارجمند متولد 1369 در شهر مشهد عکاس و فیلم بردار است. او در پروژه های عکاسی و آتلیه ای به عنوان مدل نیز فعالیت می کند. آشنایی ساناز ارجمند با شهاب حسینی به واسطه حضور او در برنامه «هم رفیق» به عنوان عکاس و فیلم بردار اتفاق افتاد و مدتی بعد نیز در شرکت «سون اسکای» که متعلق به شهاب حسینی است به استخدام درآمد.

پست جدید خانم ارجمند و واکنش آقای بازیگر گمانه زنی های کاربران درباره ازدواج آنها را قوت بخشید، گفته می شود ساناز ارجمند متولد سال 1369 هم اکنون 32 ساله بوده و شهاب حسینی متولد 1352، 49 سال د ارد که با این حساب این زوج 17 سال اختلاف سنی دارند.


کپی لینک کوتاه خبر: https://setareparsi.com/d/27rk64