شنبه 08 مهر 1402 - 30 Sep 2023
آزیتا ترکاشوند | آزیتا ترکاشوند بازیگر | آزیتا ترکاشوند در لباس عروسی
کد خبر: 12202

آزیتا ترکاشوند در لباس عروسی | درخشش تاج نقره کوب ترکاشوند چشم ها را خیره کرد! + عکس

آزیتا ترکاشوند بازیگر زن سینما و تلویزیون با لباس عروسی دیده شد در ادامه تصویر این بازیگر را مشاهده کنید.

آزیتا ترکاشوند متولد 30 خرداد 1359 در بروجرد است آزیتا ترکاشوند بازیگر سینما  تئاتر و تلویزیون است.آزیتا ترکاشوند و فریبا ترکاشوند دیگر بازیگر ایرانی نسبتی ندارد و تنها با هم تشابه فامیلی دارند.به تازگی عکسی از خانم آزیتا ترکاشوند در لباس عروسی با تاج قیمتی منتشر شده که توجه ها را به خود جلب کرده است این بازیگر مجرد است و دلیل لباس عروس به تن کردن او مشخص نیست در ادامه در ستاره پارسی مشاهده کنید.

photo2617149435

آزیتا ترکاشوند فارغ التحصیل لیسانس رشته ادبیات فارسی است ، سفیر انجمن معلولین شهرستان ملارد نیز می باشد.

 

دوران کودکی من تو خونه بسیار مظلوم ، آروم و صبور ، طوری که خانواده نگران بودن نکنه افسردگی دارم ، بعد مدرسه اینقد شیطون بودم طوری که هفت زنگ پشت در کلاس بودم یا همیشه تو حیاط بودم یا از کلاس اخراج می شدم.

از 12 سالگی به تهران مهاجرت کردند ، پدرش نظامی بود و یک خواهر و یک برادر دارد.

 

از وضعیت ازدواج و همسر آزیتا ترکاشوند اطلاعات دقیقی در دست نیست.بنظر می آید خانوم بازیگر 38 ساله هنوز ازدواج نکرده و مجرد است.

نحوه بازیگر شدن آزیتا ترکاشوند را باید کلاسهای بازیگری رسول ملاقلی پور اشاره کرد که بعد از گذراندن دوره های حرفه ای بازیگری به صورت رسمی وارد دنیای هنرپیشگی شد.

بازیگری را در اواخر دهه هفتاد یعنی سال 1379 آغاز کرد با بازی در فیلم خان خانوم اولین تجربه بازیگری شرکت کرد بازی حرفه ای در مقابل دوربین سینما فیلم برهنه برمیگردد در سال 1389 توسط سعید سهیلی ساخته شد.

یکی دیگر از معروف ترین فیلم های سینمایی در سال های گذشته فیلم قلاده طلا می باشد فیلم سیاسی که سوپر استار های زیادی در آن حضور داشتند و با انتقادات فراوان مردم همراه شد.

بازی خودم را در فیلم سینمای م نو زیبا در سال 1390 بکارگردانی فریدون حسن پور را بخاطر تسلط خودب کارگردان و تکنیک بالای آن دوست دارم.

مهمترین از همه اینکه آرزو داشتم در مقابل پرویز پرستویی بازی کنم که به لطف خدا در این فیلم این آرزو برآورده شد.

آزیتا ترکاشوند در لباس عروسی |  درخشش تاج نقره کوب ترکاشوند چشم ها را خیره کرد! + عکس

آزیتا ترکاشوند در سریال پر بیننده گاندو در نقش گلی ثابتی که جاسوس و حمایتگر از تمساح گاندو است ایفای نقش کرده است.

من واقعا تا به این سن رسیدم چیزی بنام رژیم غذایی را درک نکردم ، در طول روز 12 - 13 وعده غذایی با حجم کم می خورم تا وزنم کنترل بشه و اذیت نشم.

 

از دوره دبیرستان بسکتبال شروع کردم و عضو تیم مدرسه بودم بعد در سن 19 سالگی کاراته در سبک گوجوریو رو شروع کردم و بعدا ورزش تیاریکس ، و بدنسازی و شنا رو ادامه دادم.آزیتا ترکاشوند کمربند مشکلی کاراته دارند.


کپی لینک کوتاه خبر: https://setareparsi.com/d/27y562