شنبه 02 تیر 1403 - 22 Jun 2024
تاریخ انتشار: 1402/02/02 07:47
کاربران ایرانی
کد خبر: 15460

شگفتانه دولت برای کاربران ایرانی | پیام رسان های بله، ایتا، گپ و آی گپ به هم متصل شدند + فیلم

«اینترکانکشن» امکانی است که به وسیله آن پیام‌رسان‌های داخلی می‌توانند بین خودشان پیام رد و بدل کنند و در قالب این رویه کاربر می‌تواند به پیام‌رسان مورد استفاده خود اجازه دهد که از سایر پیام‌رسان‌ها برایش پیام ارسال شود.

بله، کاربران ایرانی به عنوان یکی از زیرمجموعه‌های کاربران جهانی، در فضای مجازی بسیار فعال هستند و از تمام امکانات و خدمات آنلاین استفاده می‌کنند. با این حال، به دلیل تحریم‌های اقتصادی و سیاسی برخی کشورها، امکان دسترسی به برخی از سرویس‌های آنلاین در ایران محدود شده است.بسیاری از سایت‌ها و خدمات آنلاین آمریکایی و اروپایی به دلیل تحریم‌های اقتصادی به ایرانیان در دسترس نیستند، به عنوان مثال بانک‌های خارجی، شرکت‌های پرداخت آنلاین، شبکه‌های اجتماعی بزرگی مانند توییتر و فیسبوک و غیره. با این حال، بسیاری از شرکت‌های ایرانی مانند سرویس‌های ارائه دهنده اینترنت، سایت‌های خبری و پورتال‌های اینترنتی بسیار محبوب در کشور هستند و تعداد زیادی از کاربران در ایران از آن‌ها استفاده می‌کنند.کاربران ایرانی نیز در فضای مجازی بسیار فعال هستند و از شبکه‌های اجتماعی مختلف به عنوان ابزاری برای ارتباط با دوستان و خانواده و انتقال اخبار و اطلاعات استفاده می‌کنند. همچنین، برخی از کاربران ایرانی نیز در فضای مجازی به عنوان بلاگر، توئیتری، و یا صاحب کانال‌های تلگرامی مشغول به فعالیت هستند و با انتشار محتوای خود تأثیرگذاری بر دیدگاه‌ها و نظرات مختلف دارند.

برقراری ارتباط میان پیام‌رسان‌های بومی با اتصال «ایتا» و «بله» به یکدیگر آغاز شده و «آی گپ» نیز به زودی وارد این چرخه خواهد شد. به گفته معاون سازمان فناوری اطلاعات تست‌های اولیه موفقیت‌آمیز بوده‌اند.


کپی لینک کوتاه خبر: https://setareparsi.com/d/2l5wer