جمعه 29 تیر 1403 - 19 Jul 2024
تاریخ انتشار: 1402/06/11 09:41
خودرو | خورد چینی
کد خبر: 123612

اطلاعیه‌ آغاز ثبت نام خودروهای چینی به قیمت نمایندگی نقد و اقساطی | فروش خودروهای چینی جک و کی ام اس با شرایط باورنکردنی

ثبت نام خودروهای چینی به قیمت نمایندگی ویژه شهریور ۱۴۰۲ آغاز شده است.

ورود خودروهای چینی از به ایران سال‌های اول دهه هشتاد شروع شد. خودروسازی در چین صنعتی قدیمی و باسابقه طولانی نیست. اما مانند دیگر صنعت‌های این کشور باوجود ضعف‌های جدی در ابتدای کار، به سرعت پیشرفت کرد. خودروهایی که در سال‌های ابتدای قرن بیست و یکم، هیچ جایی در بازارهای جهانی نداشتند و حتی به عنوان محصولات اقتصادی قابل قبول نبودند، به مرور مسیر پیشرفت را در پی گرفتند و حدود ده سال بعد، حرف‌های بسیاری در این صنعت برای گفتن داشتند. این خودروها به فراخور بهبود وضعیت در بازارهای جهانی در ایران نیز شرایط بهتری پیدا کردند. اما با ایجاد محدودیت برای صنعت خودروسازی ایران و توقف واردات خودرو، بازار مونتاژ چینی‌ها در ایران نیز رونق خوبی گرفت و اکنون شاهد تنوع بسیاری از محصولات سرزمین اژدهاها در کشور هستیم.کرمان موتور طی اطلاعیه‌ای از ثبت نام خودروهای چینی جک و کی ام اس به قیمت نمایندگی ۱۴۰۲ خبر داد. متقاضیان می‌تواند این خودروها را به صورت نقد و اقساط خریداری کنند.

شرایط ثبت نام ماشین چینی ۱۴۰۲

در طرح جدید فروش نقدی و اقساطی کرمان موتور امکان ثبت نام برای ۴ خودروی چینی (جک S۵، جک S۳، جک J۴ و کی ام سی J۷) با قیمت مصوب نمایندگی فراهم شده است.متقاضیان می‌توانند، طرح پیش فروش، فروش نقد و یا اقساطی را انتخاب کنند

در صورت انتخاب طرح ثبت نام اقساطی خودروهای چینی، بازپرداخت اقساط در موعد ۱۸ ماهه و ۲۴ ماهه و ۳۰ ماهه است. موعد تحویل خودروهای چینی در فروش نقدی  ۹۰ روز و برای پیش فروش بهمن و اسفند ۱۴۰۲ اعلام شده است.

12

13

14

15

16

 

آدرس سایت ثبت نام خودروهای چینی شهریور 1402

 

متقاضیان می‌توانند با مراجعه به سایت https://esalecar.ir نسبت به ثبت نام خودروهای چینی  کرمان موتور اقدام کنند. گفتنی است تمام پذیرفته شدگان نوبت دوم عرضه سامانه یکپارچه می‌توانند در جدیدترین ثبت نام خودروهای چینی شرکت کنند. همچنین متقاضیانی که در دور دوم سامانه نوبت دهی هیچ خودرویی به آنها تخصیص داده نشده است نیز امکان انتخاب تمامی محصولات شرکت کرمان موتور را دارند.

مهلت واریز وجه فروش اقساطی و نقد خودروهای چینی ۱۴۰۲​

متقاضیان برای شرکت در ثبت نام جدید خودروهای چینی تا پایان روز پنچشنبه ۹ شهریور ماه فرصت دارند./اقتصادآنلاین

آخرین مهلت ثبت نام سامانه یکپارچه خودرو

 

­مدیر سامانه یکپارچه فروش خودرو گفت: متقاضیان ویرایش خودرو از شرکت کرمان موتور و مدیران خودرو تا پایان امشب مهلت ویرایش خودرو در سامانه یکپارچه فروش را دارند.

به گزارش ایمنا و به نقل از صدا و سیما، مهدی تقدسی با تاکید بر اینکه سامانه یکپارچه خودرو برای متقاضیان فروش فوق‌العاده از شرکت کرمان موتور و مدیران خودرو امشب بسته خواهد شد، اظهار کرد: از ششم شهریور سامانه esalecar.ir برای متقاضیان ویرایش خودرو باز شد و تا ساعت ۲۰ امشب (۹ شهریور) امکان ویرایش فراهم است بعد از آن سامانه بسته خواهد شد.

 

وی با بیان اینکه کسانی که از پاییز ۱۴۰۲ تا زمستان ۱۴۰۳ اولویت بندی شده‌اند می‌توانند در این مرحله از ویرایش خودرو شرکت کنند، افزود: امکان ویرایش برای دو خودروساز کرمان موتور و مدیران خودرو فراهم شده که مدیران خودرو پنج خودرو و کرمان خودرو چهار خودرو را با فروش فوری عرضه کرده است.

مدیر سامانه یکپارچه فروش خودرو با بیان اینکه ویرایش در این مرحله فقط برای متقاضیانی است که در زمان ثبت نام خودروهای شرکت کرمان موتور یا مدیران خودرو را انتخاب کرده‌اند، گفت: این دسته از متقاضیان می‌توانند فقط از خودروساز انتخاب شده خودرویی را ثبت نام کنند یعنی اگر کسی متقاضی خرید خودرو از کرمان موتور بوده، اکنون می‌تواند از همان شرکت، خودروی دیگری را انتخاب کند.

تقدسی در ادامه تصریح کرد: شنبه پایش اطلاعات افرادی که در سامانه esalecar.ir ویرایش کرده کرده‌اند شروع خواهد شد و پس از پایان پایش، اسامی در سامانه اعلام می‌شود؛ پس از آن خودروساز به متقاضی پنج روز مهلت برای واریز وجه می‌دهد و قرار داد با خودروساز بسته خواهد شد.


کپی لینک کوتاه خبر: https://setareparsi.com/d/2l8qd6