جمعه 31 فروردین 1403 - 19 Apr 2024
تاریخ انتشار: 1401/11/28 05:47
مد | دکوراسیون مد سال |رنگ دکوراسیون ترند
کد خبر: 13739

خانم های خوش سلیقه حتما بخوانند | چیدمان اتاق خواب به سبک خانم های خوش سلیقه

برای تغییر دکوراسیون و چیدمان اتاق خواب های کوچک فقط کافیست از چند وسیله ساده استفاده کنید تا یک اتاق خواب شیک و زیبا داشته باشید.

به گزارش ستاره پارسی: اتاق خواب یکی از خصوصی ترین مکان های خانه است که باید دکوراسیون زیبایی داشته باشد. طراحی یک اتاق خواب کوچک به تکنیک های هوشمندانه، نیاز دارد و کار لذت بخشی است. شما می توانید با به کار بردن چند وسیله در دکوراسیون اتاق خواب، فضای آن را شیک و مجلل نمایید.

 

زیبا و شیکترین مدلهای دکوراسیون و چیدمان اتاق خواب 

کوسن و بالش های مختلف روی تخت تان بچینید

برای شیک شدن و مرتب شدن تختتان از بالش های استاندارد و کوسن های با سایز متفاوت استفاده نمایید و بالش های بزرگ و بی قواره را روی تختتان نگذارید. انتخاب بالش برای تختتان باید طبق طرح و نقش کالای خواب باشد تا تختتان نمای زیباتری داشته باشد.

 

دکوراسیون اتاق خواب

 

چیدمان اتاق خواب با وسایل ساده

 

تزئین روی میز آرایش

در اتاق خواب خود یک سینی تزئینی کوچک روی میز آرایش یا پاتختی قرار دهید و عطرها، جواهرات و اشیاء قیمتی، گلدان یا ظروف شیشه ای و کریستال را در آن بگذارید . یکی از شیک ترین شیوه ها در دکوراسیون داخلی ترکیب چند شی تزئینی با هم در اتاق خواب است.

 

در دکور اتاق از وسایل شخصی تان استفاده کنید

به اتاق خواب تان با استفاده از وسایل شخصی زیبا و مورد علاقه تان مانند کیف های نفیس، جواهرات و هر چیزی که مختص فضاهای پنهان نیستند، روح ببخشید. مثلاً کیفتان را روی در آویزان نمایید و یا یکی از کفش های پاشنه دار خود را بیرون کمد بگذارید یا روی میز آرایش خود عینک های آفتابی تان را قرار دهید.

 

یک صندلی خاص و زیبا کنار اتاق، بگذارید

در اتاق تان مبل راحتی یا صندلی های مدرن را در جای مناسبی که برای آن مشخص کرده اید، قرار دهید.

 

دکوراسیون اتاق خواب

 

چیدمان اتاق خواب خانم های خوش سلیقه

 

از رانر روی تخت تان استفاده کنید

انداختن یک رانر مجلل نرم، لطیف و بزرگ روی تختتان اتاق خواب شما را شیک و زیبا می کند . رانر را بهتر است به صورت مورب یک گوشه تخت پهن کنید تا اتاق شما به اوج ظرافت و زیبایی خود برسد.

 

جالباسی های یک شکل استفاده نمایید

راز داشتن یک کمد مرتب و منظم استفاده از چوب لباسی های یک شکل و باریک برای نگهداری از لباس ها است که سبب می شود لباس ها از روی آنها لیز نخورد بنابراین چوب لباسی های فلزی و بد شکل را دور بریزید و از این چوب لباسی ها استفاده نمایید.

 

کتاب های تان را در معرض دید قرار دهید

کتاب های شما باید در جلو دید تان قرار گیرند پس کتاب ها را مخفی نکنید چرا که کتابخوانی همیشه ستودنی است بنابراین چنانچه در این بخش می خوانید برای اتاق خوابتان قفسه های دیواری یا کتابخانه های کمجا و مدرن در نظر بگیرید.

 

دکوراسیون اتاق خواب

 

نکاتی برای چیدمان اتاق خواب کوچک

 

از سبد حصیری استفاده کنید

لباس چرک های خود را در یک سبد حصیری که در عین زیبایی و تمیزی، کارآمد است مانند سبدهای دردار بامبو بریزید و هرگز از سبد پلاستیکی استفاده نکنید.

 

یک جایگاه نشیمن در کنار پنجره بسازید

محلی را در زیر پنجره، ایجاد کنید و انواع وسائل را بر روی آن قرار دهید و بتوانید در آنجا بنشینید. برای استفاده از این محل به عنوان جایگاهی برای نشستن از یک بالش بزرگ استفاده کنید.

 

استفاده از گل های تازه برای تزئین

برای زیباتر کردن اتاق خواب از گل های خشک و یا گل های تازه استفاده کنید. در اتاق خوابتان گل های تازه و شاداب قرار دهید تا ظرافت و زندگی را به منزل شما آورد زیرا منزل بدون یک عنصر طبیعی و زنده در آن، کامل نیست . با نور آباژورهای کنار تخت زیبایی این گل ها افزون خواهد شد.

 

دکوراسیون اتاق خواب

 

چیدمان اتاق خواب شیک برای خوش سلیقه ها

 

استفاده از وسائل و ایده های شخصی

با استفاده از برخی وسائل مانند عروسک ها، کتاب ها و... در اتاق خواب می توانید طرح های زیبایی را در اتاقتان ایجاد کنید.

 

تزئین اتاق خواب با استفاده از انواع لامپ ها

با استفاده از انواع لامپ ها و چراغ ها ی زیبا اتاقتان را تزئین کنید.

 

از کاغذ دیواری استفاده کنید

کاغذ دیواری های می توانند دکوراسیون اتاق خواب شما را متفاوت کنند.


کپی لینک کوتاه خبر: https://setareparsi.com/d/2ookd2