سه‌شنبه 28 فروردین 1403 - 16 Apr 2024
تاریخ انتشار: 1401/10/07 03:35
جانی دپ | جانی دپ بازیگر | جانی دپ بازیگر هالیوود
کد خبر: 12090

جانی دپ جایگاه سابق را در هالیوود ندارد ! | جانی دپ بعد طلاق امبر هرد هم وضعش خوب نشد

جانی دپ ستاره هالیوودی که در از طرف همسر سابقش امبرهرد متهم به خشونت علیه زنان شد بعد از موفقیت در دادگاه نتوانست جایگاه سابق را در هالیوود داشته باشد.

جانی دپ بازیگر معروف هالیوودی است.جانی دپ همسر سابق امبرهرد که بعد از طلاق جنجالی که داشتند.  دادگاه طلاق این 2 بصورت پخش زنده از تلویزیون پخش می شد بعد از جلسات دادگاهی رای به نفع جانی دپ صادر شد امبر هرد جانی دپ را در سال 2018  به خشونت علیه زنان متهم کرده بود بعد از آن جانی دپ از دنیایی هالیوود کنار گذاشته شد. جانی دپ به همین دلیل در سال 2019 ادعای اعاده حیثیت می کند و سال 2022 جانی دپ موفق می شود و دادگاه به نفع او پایان می پذیرد.اما اینجور که پیداس جانی دپ نتوانسته جایگاه سابق خود در هالیوود را بدست بیاورد.

 

حتی پس از برد جانی دپ در دادگاه برعلیه همسر سابقش امبرد هرد، آینده کاری این ستاره نامشخص است!

 برخلاف تمام تحسین‌ها از جانی دپ هنوز هم صنعت سینما این بازیگر را نبخشیده است.

به نظر می‌رسد این بازیگر به صنعت سینما بازگردد اما حواشی چند سال اخیرش تا ابد با او خواهد ماند.

احتمالا کارگردانان و تهیه‌کنندگان بزرگ صنعت سینما از این بازیگر دوری خواهند کرد.

جانی دپ

مشکلات این بازیگر 59 ساله از جایی شروع شد که امبر هرد در مصاحبه‌ای خود را قربانی خشونت خانگی خواند.

گرچه اخبار خشونت خانگی جانی دپ تماما اشتباه بودند اما به نظر می‌رسد تاثیر خود را داشته‌اند و حالا مشاهیر صنعت سینما از همکاری با این بازیگر گریزانند.

کارگردان سری فیلم‌های مشهور دزدان دریایی کارائیب اخیرا در مصاحبه‌ای اعلام کرد که از حضور جانی دپ در ششمین قسمت این فیلم‌ها استقبال می‌کند.

با این حال منتقدان بعید می‌دانند که این همکاری اتفاق بیوفتد. این سری فیلم‌ها به اندازه کافی دچار مشکلات و شایعات مختلف هستند.

جانی؛ هنوز جای امیدواری

منتقدان می‌گویند وضعیت جانی هنوز جای امیدواری دارد. هالیوود سقوط بازیگران مشهوری مانند کوین اسپیسی را نیز به خود دیده است. شرایط برای جانی دپ هموارتر از بقیه این بازیگران است.

طرفداران این بازیگر بی‌صبرانه منتظر حضور او در پروژه‌ای جدید هستند. به گزارش وقت صبح محبوبیت زیاد جانی در تمام دنیا به آینده کاری او کمک بزرگی خواهد کرد.

منتقدان می‌گویند انتخاب بازیگرانی مانند جانی دپ و مل گیبسون برای تهیه‌کنندگان یک نه بزرگ نیست. اما سوالی همیشه انتخاب این بازیگران را به خطر می‌اندازد؛ چه بازیگر دیگری را می‌توانیم جایگزین آن‌ها کنیم؟

احتمالا جانی را در فیلم‌های رده 3 و 4 زیادی خواهیم دید. با اینکه این فیلم‌ها ارزش سینمایی خاصی نخواهند داشت اما پول خوبی برای این بازیگر به همراه خواهند داشت.


کپی لینک کوتاه خبر: https://setareparsi.com/d/2rnxy4