جمعه 01 تیر 1403 - 21 Jun 2024
تاریخ انتشار: 1402/01/15 18:46
کد خبر: 14873

تجاوز به زن میلیاردر در جنوب تهران و تهیه فیلم سیاه | شجاعت این زن همه چیز را برملا کرد

زن جوان گفت: «وقتی به خانه برگشتم، نمی‌دانستم باید موضوع را چطور با شوهرم مطرح کنم که آن مرد پیامک فرستاد و تقاضای ۳ هزار دلار کرد و من را تهدید به انتشار فیلم‌های سیاه کرد. او متوجه شده بود که ما وضع مالی خوبی داریم و همه این نقشه را برای اخاذی از من کشیده بود.»

به گزارش ستاره پارسی: یک زن میلیاردر تهرانی که در اسارتگاه یک مرد شیطان‌صفت مورد تجاوز قرار گرفته بود، با مراجعه به پلیس، از یک ماجرای دردناک بازگو کرد و از متجاوز شکایت کرد. در تاریخ ۴ فروردین سال جاری، امیرحسین علیمردان، بازپرس شعبه دهم دادسرای جنایی تهران، به رسیدگی به این شکایت زن ۳۰ ساله به نام نیلوفر پرداخت.

نیلوفر در طرح شکایت خود گفت: «شغل من و همسرم تأمین تجهیزات مربوط به ویلا و استخر و همچنین ایجاد فضای سبز در ویلا‌های تهران و شهر‌های شمال ایران است. ۲ روز قبل مردی با من تماس گرفت و تقاضای بازدید از ویلایش را کرد. من مطابق روال همیشگی کارم با مشتری قرار گذاشتم. او مقابل منزل ما در غرب تهران آمد و با خودروی دیگنیتی من به سمت ویلای او راه افتادیم.

اما فقط چند دقیقه زمان کافی بود که نیلوفر متوجه شود ویلایی در کار نیست: «چند دقیقه که در مسیر پیش رفتیم آن مرد چاقویی از جیبش بیرون آورد و روی پای من گذاشت. با تهدید چاقو از من خواست به هر سمتی او می‌گوید خودرو را برانم. بعد من را وادار کرد که به سمت جنوب تهران رانندگی کنم. سرانجام با تهدید من را به خانه‌ای حوالی میدان خراسان برد. در آنجا او به من تجاوز کرد و از من عکس و فیلم سیاه تهیه کرد. بعد فیلم خانم دیگری را به من نشان داد و گفت قبلاً از این زن فیلم سیاه تهیه کردم و موضوع را فاش کرد، برای همین او را به خاک سیاه نشاندم. تهدیدم کرد و گفت اگر موضوع را به کسی بگویم من را بی آبرو می‌کند.»

زن جوان در ادامه گفت: «وقتی به خانه برگشتم، نمی‌دانستم باید موضوع را چطور با شوهرم مطرح کنم که آن مرد پیامک فرستاد و تقاضای ۳ هزار دلار کرد و من را تهدید به انتشار فیلم‌های سیاه کرد. او متوجه شده بود که ما وضع مالی خوبی داریم و همه این نقشه را برای اخاذی از من کشیده بود.»

با ثبت این شکایت و ادله‌ای که زن جوان در اختیار مأموران قضایی قرار داد، دستور جلب متهم صادر شده و متهم با دستور قضایی به‌زودی دستگیر خواهد شد.


کپی لینک کوتاه خبر: https://setareparsi.com/d/36eeg7