پنج‌شنبه 30 فروردین 1403 - 18 Apr 2024
تاریخ انتشار: 1402/01/06 09:57
طلاق | طلاق خانم بازیگر | بازیگر معروع طلاق گرفت | ریس ویترسپون | طلاق ریس ویترسپون
کد خبر: 14601

این خانم بازیگر معروف پس از چند سال طلاق گرفت! | طلاق خانم بازیگر جنجالی شد!

ریس ویترسپون بازیگر مشهور 47 ساله پس از 12 سال زندگی مشترک و یک فرزند از همسرش جیم توث، طلاق گرفته است.

به  گزارش ستاره پارسی: ریس ویترسپون متولد 22 مارچ 1976 در نیواورلئانز است. ریس ویترسپون یکی از بازیگران زن مطرح دنیای هالیوود است. او علاوه بر بازیگری، تهیه کننده و یک کارآفرین موفق نیز هست. او در کارنامه هنری اش مجموعه ای از بهترین جوایز سینمایی را دارد. ریس تا به حال برنده جوایز اسکار، امی، بفتا و SAG شده است. ویترسپون با فیلم لگالی بلاند در سال 2001 توجه همه را به خود جلب کرد و برای این فیلم برای دومین بار نامزد دریافت جایزه گلدن گلوب شد.

 

طلاق ریس ویترسپون

 

ریس ویترسون ستاره مشهور هالیوودی روز جمعه خبر ناراحت کننده جدایی خود از همسرش را در اینستاگرام به 30 میلیون دنبال کننده خود اعلام کرد.

 ریس ویترسپون در بیانیه‌ای رسمی که در اینستاگرام خود به اشتراک گذاشته است نوشت:

«ما اخباری شخصی برای به اشتراک گذاشتن داریم. پس از مدتی طولانی و تفکر بسیار زیاد من و همسرم این تصمیم گرفته‌ایم از یکدیگر جدا شویم. این تصمیم سخت برای ما بوده است.»

این بازیگر توضیح داد که علیرغم جدایی‌شان، آن‌ها «سال‌هایی فوق‌العاده زیبا را با هم سپری کرده‌اند و با عشق عمیق، مهربانی و احترام متقابل برای همه چیزهایی که با هم خلق کرده‌ایم در زندگی پیش خواهیم رفت».

او همچنین تاکید کرد که اولیت اول او و همسر سابقش همواره فرزندانشان خواهد بود.

حریم خصوصی

«این مسائل هرگز آسان نیستند و بسیار شخصی هستند. ما در این زمان از احترام شما به حریم خصوصی خانواده خود قدردانی می کنیم.»

این خبر تنها دو روز قبل از دوازدهمین سالگرد زندگی خصوصی این زوج به اشتراک گذاشته شده است. توث 52 ساله و ویترسپون در سال 2011 در مزرعه خود در کالیفرنیا پس از حدود یک سال نامزدی ازدواج کردند.

ریس از ازدواج سابق خود صاحبت یک دختر و یک پسر است. او از زمان ازدواج خود با جیم توث همیشه به رابطه عالی میان همسر و فرزندانش تاکید کرده است.

او درباره بزرگ کردن فرزندانش به تنهایی گفته بود:

«یکی از نزدیکان من گفته بود:«هیچ مردی هرگز فرزندانت را نمی پذیرد.” این وحشتناک‌ترین چیزی است که کسی تا به حال به من در تمام زندگی‌ام گفته است. تا زمانی که دوباره ازدواج نکردم، متوجه نبودم که چقدر استرس دارم.

تک‌والد بودن واقعا استرس‌زا است. این کار برای هیچکس آسان نیست. واقعاً آسیب زا است.»

آخرین پستی که ریس ویترسپون با همسرش در رسانه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشت مربوط به دسامبر گذشته است؛ زمانی که این زوج به همراه  خانوادشان در مقابل درخت کریسمس ایستاده بودند.


کپی لینک کوتاه خبر: https://setareparsi.com/d/36eek9