شنبه 01 اردیبهشت 1403 - 20 Apr 2024
تاریخ انتشار: 1401/11/21 10:05
شکیرا | حواشی شکیرا | شکیرا حاشیه ساز شد
کد خبر: 13497

فیلم حرکت جلف و زننده شکیرا در ملا عام | شکیرا با این کار آبروی خودش را برد!

والدین پیکه از دست شکیرا تصمیم به اسباب‌کشی گرفته‌اند. ماجرا از این قرار است که خانه سابقی که پیکه و شکیرا در بارسلونا در آن زندگی می‌کردند و حالا خواننده کلمبیایی در آن مستقر شده؛ دیوار به دیوار خانه والدین پیکه است.

به گزارش ستاره پارسی: شکیرا ایزابل مبارک ریپل (زاده ۲ فوریه ۱۹۷۷) که با نام شکیرا شناخته می‌شود، خواننده، ترانه سرا، مدل، رقصنده، تهیه کننده و طراح رقص معروف کلمبیایی است. پس از به شهرت رسیدن در سرتاسر امریکای لاتین شکیرا که خود اهل کلمبیا بود  به بزرگترین خواننده زن پاپ از زمان جنیفر لوپز تبدیل شد. شکیرا  به خاطر داشتن سبک پرخاش جو و متاثر از راک برجسته و مشهور بود.

 

 

با این حال در هفته‌های اخیر مشکلات زیادی برای والدین پیکه به وجود آمده. اول اینکه شکیرا عروسک جادوگر بزرگی را در بالکن خانه‌اش و رو به سمت خانه والدین همسر سابقش قرار داده تا به مادرشوهر سابقش کنایه بزند. ضمن اینکه دائما آهنگ جدیدش را در خانه پخش کرده و صدای آن را آنقدر بلند می‌کند که به‌وضوح در منزل والدین پیکه قابل شنیدن باشد. در عین حال والدین پیکه از سرو صداهای میهمانی‌های گاه‌وبیگاه شکیرا به ستوه آمده‌اند. گویا شکیرا که تولدش در روز دوم فوریه بود، در روزهای اخیرا دائما مهمانی داشته و علاوه بر صدای بلند موسیقی، سروصدای آتش‌بازی در منزلش نیز والدین پیکه را کلافه کرده و از همین رو حالا آنها به فکر تغییر منزل‌شان افتاده‌اند تا از شر مزاحمت‌های شکیرا راحت شوند.

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://setareparsi.com/d/36p594