شنبه 05 اسفند 1402 - 24 Feb 2024
تاریخ انتشار: 1401/10/22 10:30
تست | تست روانشناسی | تست روانشناسی جذابیت
کد خبر: 12649

تست روانشناسی جذابیت | با این تست روانشناسی میزان جذابیت خود را بسنجید

با انجام این تست روانشناسی جالب میزان جذابیت خود در ذهن دیگران را بسنجید.

تست روانشناسی جذابیت :یک تست روانشناسی تصویری جالب که میزان جذابیت شما در ذهن دیگران را برای شما فاش می کند.در انجام این تست روانشناسی توجه فرمایید که چه چیزی در تصویر بیشتر نظر شما را جلب می کند.این تست روانشناسی توسط یک هنرمند اوکراینی ابداع شده است. در ادامه با تست روانشناسی جذابیت همراه ما باشید.

تست روانشناسی

تصاویر توهم بصری همیشه جذاب هستند. برخی از آنها ذهن را به چالش می کشند تا بتوانید معمایی را حل کنید و برخی دیگر شبیه تست روانشناسی عکسی زیر می تواند رازهایی را در مورد شخصیت ما افشا کنند مثلا این سوال که آیا ویژگی جذابی داریم یا خیر.

تست جذابیت زیر توسط هنرمند اوکراینی به نام اولگ شوپلیاک ابداع شده است.در این تست عکسی با مشخص کردن اینکه اول چه تصویری را می بینید، نقطه جذابیت شما از نگاه دیگران را افشا می کند.

آقای شوپلیاک برای رویکرد منحصر به فرد خود در ابداع تصاویر توهم بصری و فریب دادن چشم معروف است. برای شروع این تست تصویری باید تنها به عکس زیر نگاه کرده و حواستان باشد که اولین چیزی که در عکس توجه تان را جلب می کند چه چیزیست.

تست روانشناسی جذابیت

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

تصویر اول: صورت پیرمرد

تست روانشناسی جذابیت

اگر اول از همه متوجه صورت پیرمرد در این تست روانشناسی عکسی شوید، پس جذابیت شما در نگاه مردم حس ششم و بینش شما به مسائل است.

به صورت کلی فردی مشاهده گر و روشن فکر هستید. شما از اینکه چطور همه چیز را عمیق و با جزئیات انتخاب می کنید همیشه به دیگران چیزی نمی گویید ولی در عین حال اگر این کار را انجام دهید کسی متعجب نمی شود. شما اطلاعات را دریافت کرده، آن را پردازش می کنید و در نهایت یک نصیحت ارزشمند در آستین خود دارید.

مردم دوست دارند کنارتان باشند چرا که دیدگاه شما نسبت به مکان ها، افراد مختلف و موقعیت ها را می شنوند. معروف است که شما همیشه در مسائل به موضوع اصلی می پردازید و دقیقا به قول معروف به نقطه خال می زنید.

تصویر دوم: زنی با چتر شکسته

تست روانشناسی جذابیت

اگر اول متوجه زنی با چتر شکسته در عکس شده باشید پس قوه طنز شما چیزیست که از نگاه دیگران جذاب است.

طبق این تست روانشناسی عکسی ، حتی در وسط یک تراژدی چه مسئله کوچکی مثل شکستن یک چتر باشد و چه مسئله ای به بزرگی دلشکستگی، فرقی نمی کند در هر صورت شما با مزه پرانی های جالب، تلطیف فضا کرده و جو سنگین را از بین می برید و به بیان دیگر دنیا را به جای بهتری تبدیل می کنید.

شما فضای جایی که هستید را روشن تر می کنید و مردم از قوه طنز شما سیر نمی شوند چرا که قدردان ماهیت زندگی هستید.

تصویر سوم: زنی در حین باز کردن چتر

تست روانشناسی جذابیت

اگر اول از همه توجه تان به زنی جلب شد که در تلاش برای باز کردن چتر است، پس جذابیت شما از نگاه دیگران شخصیت شاد شماست. طبق این تست روانشناسی عکسی ، حتی در زمانی که شرایط به نحوی باشد که دیگران احساس خوبی نداشته باشند، اشتیاق و مثبت اندیشی شما همه چیز را در نظر دیگران بهتر می کند.

شما از این جهت نگران هستید که مبادا گاهی اوقات مثبت اندیشی بیش از حد موجب معذب شدن دیگران شود ولی اجازه بدهید چیزی را به شما بگوییم: شما بزرگترین منبع الهام آنها هستید. به گزارش پرشین وی گرمای درونی تان را پنهان نکنید. اگر نقطه نظر مثبتی نسبت به مسائل دارید، لطفا آنها را به اشتراک بگذارید.

تصویر چهارم: گل ها

تست روانشناسی جذابیت

اگر گل های این عکس اولین چیزی بود که توجه شما را به خود جلب کرد پس جذابیت شما در حساس بودنتان است. شما همیشه نسبت به موقعیت ها و مردم حساس هستید و همین نکته شما را از نگاه دیگران جذاب می کند. شما با لمس قلب مردم، با آنها و احساساتشان در سطح عمیقی ارتباط برقرار می کنید.

با توجه به این تست روانشناسی عکسی ، گاهی اوقات این طور به نظر می رسد که فقط با نگاه کردن به کسی چه با دیدن لرزش دست ها باشد و چه صداقت کلمات خودتان، در هر صورت متوجه خوب نبودن شرایط طرف مقابل می شوید و همیشه می توانید تماس چشمی خود را با دیگران حفظ کرده و به آنها احساس ارزشمندی بیشتری بدهید.


کپی لینک کوتاه خبر: https://setareparsi.com/d/36ype4