دوشنبه 04 تیر 1403 - 24 Jun 2024
تاریخ انتشار: 1401/11/10 16:10
تعطیلی مدارس | تعطیلی مدارس سه شنبه | تعطیلی مدارس تهران
کد خبر: 13180

اخبار تعطیلی مدارس به دلیل آلودگی هوا سه شنبه 11 بهمن | مدارس سه شنبه به دلیل آلودگی هوا تعطیل می شود؟

تعطیلی مدارس سه شنبه 11 بهمن ماه یا اینکه مدارس کدام استان ها سه شنبه 11 بهمن ماه تعطیل است سوال پرتکرار والدین و دانش آموزان است.

برنامه تعطیلی مدارس سه شنبه 11 بهمن ماه و اخبار مربوط به این سوال که سه شنبه 11 بهمن ماه مدارس کدام استان ها تعطیل خواهد بود سوال مهمی است که والدین و دانش آموزان به دنبال پاسخ آن هستند. تا این لحظه خبر قطعی از تعطیلی مدارس سه شنبه 11 بهمن ماه از منابع رسمی منتشر نشده و هنوز درباره اینکه مدارس کدام استان ها سه شنبه 11 بهمن ماه تعطیل است اعلام نشده اما به محض اطلاع از منابع معتبر خبر درست درباره تعطیلی مدارس سه شنبه 11 بهمن ماه را منتشر خواهیم کرد.اخبار تعطیلی مدارس را با ستاره پارسی دنبال کنید.

تعطیلی مدارس

با توجه به آلودگی هوا در کلانشهر ها و برف و باران و برودت هوا در بسیاری از استان ها، احتمال می رود هفته اول بهمن ماه مدارس تعطیل اعلام شود.

در صورتیکه مدارس هر استانی تعطیل اعلام شود در این بسته خبری اطلاع رسانی خواهد شد.

تعطیلی مدارس تهران

آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران اعلام کرد: با توجه به تداوم بارش برف، همه مقاطع تحصیلی پردیس و مراکز پیش‌دبستانی و مدارس مقطع ابتدایی رودهن و دماوند و مدارس ابتدایی روستایی فیروزکوه در نوبت صبح امروز دوشنبه 10 بهمن 1401 غیرحضوری خواهد بود.

همچنین به دلیل برودت هوا، بارش برف و لغزندگی سطح معابر، آموزش در مدارس لواسانات و رودبار قصران، روز دوشنبه 10 بهمن‌ماه غیر حضوری است‌.


کپی لینک کوتاه خبر: https://setareparsi.com/d/3ejla2