شنبه 05 اسفند 1402 - 24 Feb 2024
تاریخ انتشار: 1401/10/23 09:45
جاستین بیبر | جاستین بیبر خواننده | جاستین بیبر جواب رد
کد خبر: 12680

جاستین بیبر از ریحانا جواب رد شنید! | ریحانا شماره تلفنش را به جاستین بیبر نداد !

جاستین بیبر خواننده معروف جهانی که اصلیتی کانادایی دارد از سنین پایین به اوج شهرت در حرفه خود رسید.

جاستین بیبر خواننده و ترانه سرای کانادایی است. جاستین بیبر از دوران کودکی وارد دنیای موسیقی شد و به شهرت جهانی رسید.در سال 2007 جاستین بیبر با قرار دادن ویدئوهای خود در یوتیوب در بین کاربران محبوب شد و توسط اسکوتر براون به دنیا شناخته شد.جاستین بیبر حواشی زیادی را از سنین پایین تجربه کرده است .رابطه او با سلناگمز دیگر خواننده مشهور که حواشی آن حتی بعد ازدواجش با هیلی ادامه دارد.جاستین بیبر در سنین کودکی به ریحانا خواننده مشهور نیر پیشنهاد رابطه داده که ریحانا ستاره پاپ این پیشنهاد را رد کرده است.

جاستین بیبر

جاستین بیبر نزدیک به 8 سال پیش به ریحانا ابراز علاقه کرده بود که از او جواب رد شنیده بود.

 زمانی که جاستین بیبر 21 ساله بود به ریحانا خواننده معروف که در آن زمان 27 سالش بود ابراز علاقه کرد اما جدی گرفته نشد.

حالا که تقریبا هشت سال از آن روز می‌گذرد هم ریحانا و هم بیبر جزء چهره‌هایی در دنیای موسیقی به حساب می‌ایند که افراد مشهور و غیر مشهور زیادی در سراسر دنیا آرزوی ارتباط با آن‌ها را دارند اما در سال 2015 شرایط اندکی متفاوت بود.

جاستین بیبر در سال 2015 ضمن ابراز علاقه‌اش به او، تلاش می‌کند تا شماره ریحانا را از او بگیرد اما با پاسخ منفی ریحانا روبرو می‌شود.

بیبر داستان را این‌گونه تعریف می‌کند:”من از او درخواست کردم که با هم بیرون برویم و راستش این داستان اصلا خوب پیش نرفت. ریحانا طوری به من نگاه کرد که می‌توانستی دلیلش را از چهره‌اش بخوانی. از نظر او من زیادی بچه بودم.


کپی لینک کوتاه خبر: https://setareparsi.com/d/3ejyp2