چهارشنبه 29 فروردین 1403 - 17 Apr 2024
تاریخ انتشار: 1401/11/27 07:02
سریال حکایت‌های کمال
کد خبر: 13680

فصل دوم حکایت‌های کمال ساخته می‌شود | جایگزین مازیار لرستانی چه کسی خواهد بود؟

نویسنده فیلمنامه سریال «حکایت‌های کمال» از تولید فصل دوم این سریال با حضور بازیگران جدید خبر داد.

 

به گزارش ستاره پارسی: محمد میرکیانی در گفت ‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون ایرنا گفت: در حال حاضر متن فصل دوم سریال «حکایت‌های کمال» آماده شده و مرحله بازنویسی نهایی را سپری می‌کند.

وی ادامه داد: داستان‌های این سریال برگرفته از کتابی به نویسندگی خودم است که در آن به وجوه مردم شناسی توجه ویژه‌ای شده و می‌تواند برای پژوهشگران مورد استفاده قرار گیرد.

میرکیانی همچنین درباره حضور بازیگران این سریال به ویژه مازیار لرستانی که در فصل نخست در نقش مادر خانواده ایفای نقش کرده بود نیز توضیح داد: بالاخره در همه جا اتفاقاتی روی می‌دهد که سازندگان سریال‌های دنباله‌دار را با موانعی روبرو می‌کند. ما هم در فصل دوم به این موضوع فکر کرده‌ایم و با استفاده از تمهیداتی این نقش از داستان خارج خواهد شد و ادامه قصه شکل دیگری خواهد یافت.

او همچنین درباره حضور بازیگران نوجوان سریال نیز عنوان داشت: چند سال از تولید فصل اول گذشته است و نوجوانان بزرگ‌تر شده‌اند و برخی هم شاید اصلا چهره‌شان تغییر کرده باشد. در این باره هم تصمیماتی گرفته شده و قرار است تغییراتی در این بخش داشته باشیم.

 سریال تلویزیونی «حکایت های کمال» به کارگردانی قدرت الله صلح میرزایی از شبکه دو سیما پخش شد و محمود پاک نیت، شهره لرستانی (مازیار لرستانی)، حمید ابراهیمی، محمدرضا شیرخانلو، سولماز غنی، علی مسلمی، شهرام عبدلی از جمله بازیگران آن بودند.

قصه این سریال روایتی از دهه ۴۰ است و اقتباسی از رمانی به همین نام نوشته محمد میرکیانی و قهرمان داستان یک نوجوان به نام کمال است. فصل اول این سریال در سال ۱۳۹۸ از شبکه دوم سیما پخش شد.

 

/منبع: ایرنا


کپی لینک کوتاه خبر: https://setareparsi.com/d/3erby4