دوشنبه 28 خرداد 1403 - 17 Jun 2024
تاریخ انتشار: 1402/01/22 08:16
عادل فردوسی پور | مصاحبه عادل فردوسی پور | مصاحبه عادل فردوسی پور با علیرضا جهان بخش
کد خبر: 15057

عادل فردوسی پور با این حرف ها فحش خورد | عادل فردوسی پور از چشم مردم افتاد؟

از روز گذشته بخش‌های از مصاحبه عادل فردوسی‌پور با علیرضا جهانبخش در شبکه‌های اجتماعی وایرال شده که خیلی هم به نظر جنجالی می‌رسد.

عادل فردوسی پور در تهران به دنیا آمد و اصالتاً از شهر رفسنجان در استان کرمان بود. عادل فردوسی پور مدرک کارشناسی مهندسی صنایع را از دانشگاه صنعتی شریف دریافت کرده است و در همین رشته تحصیلات خود را تا مقطع کارشناسی ارشد ادامه داده است. در حال حاضر، عادل فردوسی پور دانشجوی دکترای مدیریت رسانه در دانشگاه تهران است. عادل فردوسی پور به دلیل اجرای برنامه  نود مشهور شده است. اما به دلیل برخی مشکلات و اختلافات، عادل فردوسی پور تصمیم گرفت برنامه نود را کنار گذاشته و به جای آن، برنامه فوتبالی خود را روی شبکه های اینترنتی راه اندازی کند.

 

از روز گذشته بخش‌های از مصاحبه عادل فردوسی‌پور با علیرضا جهانبخش در شبکه‌های اجتماعی وایرال شده که خیلی هم به نظر جنجالی می‌رسد، عادل پس از هفت ماه مقابل دوربین نشسته و از جهانبخش راجع به تمام آن حواشی تیم ملی فوتبال و جام جهانی می‌پرسد. این که چرا بازیکنان مقابل رئیس دولت کرنش کردند و یا این که چرا پس از گلزنی در جام جهانی به آن شکل اغراق‌آمیز شادی کردند. در هر صورت در ساعات گذشته موج اظهارنظرها راجع به مصاحبه عادل بسیار متنوع بوده، برخی او را وطن‌فروش خطاب کرده‌اند، چون ماجراهای جام جهانی را واکاوی کرده و اعتراضات ماه‌های اخیر را یادآوری کرده، برخی این مصاحبه او را جسورانه و به نفع مردم دانسته‌اند و برخی هم از اساس حرف زدن درباره عادل را کم‌اهمیت شمردند، چون گمان میکنند تحولات عمیق‌تری در جریان است.

 

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://setareparsi.com/d/3gdkmz